З якою роботою справилися тернопільські земельники?

Кадастрові реєстратори Тернопільської області  у 2015–2016 роках відкрили  490,6 тис. поземельних книг в електронному форматі. Таким чином, на сьогодні повністю сформовано електронну базу даних про земельні ділянки Тернопільської області.

Найбільшу кількість поземельних книг відкрили в Тернопільському (45,6 тис), Зборівському (37,1 тис), Бучацькому (34,5 тис) районах.

Переведення поземельних книг у електронний формат – одне з ключових завдань у сфері земельних відносин. Під час здійснення цієї операції аналізують повноту та достовірність відомостей про земельні ділянки, що переносяться з державного реєстру земель та інших кадастрів до бази ДЗК. Публічні дані про земельні ділянки відкривають доступ до реєстру власників земель та пришвидшують процес надання адміністративних послуг в он-лайн режимі.

Довідково:

Згідно ст. 25 Закону України «Про Державний земельний кадастр» Поземельна книга – це документ Державного земельного кадастру, яка містить відомості про земельну ділянку: кадастровий номер; площу; місцезнаходження; склад угідь; цільове призначення (категорія земель, вид використання земельної ділянки в межах певної категорії земель); нормативну грошову оцінку; інформацію про власників (користувачів) земельної ділянки відповідно до даних про зареєстровані речові права у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно; дані про бонітування ґрунтів.

 

Коментарі вимкнені.