Команда «Сили Людей»: Тернопіль залишиться містом кіосків та причепів?

Жодних суттєвих змін в питанні МАФів у місті не відбулось. Про це заявила місцева організація партії «Сили Людей» на своїй сторінці у соціальній мережі фейсбук. На їхню думку, правила розміщення тимчасових споруд (кіосків, автопричепів тощо) – це маніпуляції міської влади. Далі текст позиції партії:

«Останні кілька місяців тернопільська міська влада декларує початок активного впорядкування та, так би мовити, впровадження нових правил розміщення торгових точок, які не є об’єктами нерухомого майна та не мають закріпленої земельної ділянки. Ця інформація подається як прогресивний та навіть революційний крок, який має призвести до вирішення наболілої для міста проблеми — надмірної «мафізації». Ознайомившись з усіма прийнятими рішеннями, ми переконано стверджуємо, що жодних суттєвих змін в цьому питанні не відбулось.

Швидше навпаки. Депутати, яких обирали тернополяни на конкретних вулицях й мікрорайонах, з якихось причин самоусунулись від цієї проблеми, дозволивши виконавчому комітету на чолі з міським головою повністю самостійно визначати місця (схему) встановлення тимчасових споруд.

Влада не дає чіткої відповіді куди вона рухається. До Тернополя – міста кіосків/автопричепів чи до Тернополя – міста без кіосків/автопричепів?

Позиція «Сили Людей» Тернополя наступна:

Масове явище встановлення тимчасових споруд є вкрай шкідливим для міста. Воно псує архітектуру, наносить пряму економічну шкоду галузі торгівлі й містить високі корупційні ризики.

За наявності справжньої волі народних обранців навести порядок з тимчасовими спорудами, вони, не шкодуючи часу, мали б проаналізувати кожен (!) торговий об’єкт на предмет його нагальної потреби для тернополян.

У випадку визначення виняткових суспільно значимих й підтримувани громадою випадків, право оренди на такі місця виставляти на відкритий публічний аукціон через систему «Прозоро» із стартовою ціною суттєво вищою за вартість оренди нерухомого майна. За винятком випадків, коли такий об’єкт виконує важливу соціальну місію.

Тернопіль – красиве й сучасне європейське місто без кіоскового безладу!»

Коментарі вимкнені.