За екс-заступника Сергія Надала Володимира Камінського знову взялась прокуратура

nadal-kaminЗа екс-заступника Сергія Надала Володимира Камінського знову взялась прокуратура.  Як повідомляє сайт Тернополяни,  з’явились нові обставини.
Як відомо, чиновника судили лише за одним фактом отримання. Під час слідства слідчі Генпрокуратури факт хабарництва заступника мера перекваліфікували у порушення закону шляхом перевищення службових повноважень.

Фінальне судове засідання щодо справи заступника міського голови Тернополя Володимира Камінського відбулось 25 вересня минулого року. Камінського підозрювали в отриманні хабаря 217 тис. грн, справу перекваліфікували. Згідно вироку він мав сплатити всього лиш штраф 25 тисяч 550 грн.

Нагадаємо, п. Камінського підозрювали в отриманні хабаря 217 тис. грн. Його гучно затримували столичні прокурори та міліція. Інформація про затримання посадовця такого рангу і з такою сумою хабаря пройшла всіма центральними телеканалами, друкованими та онлайн-ЗМІ. Керівництво міністерства МВС робило гучні заяви щодо хабарної справи.

Та нещодавно, справа набула нового резонансу. 16 липня цього року, під час офіційного представлення колективу прокуратури Тернопільщини нового керівника Генпрокурор Юрій Луценко доручив новопризначеному прокурору краю В’ячеслав Перчу переглянути законність закриття кримінального провадження щодо екс-заступника міського голови Тернополя Володимира Камінського.

Як стало відомо, після цього Володимира Камінського таки викликали на допити не лише у Тернопільську прокуратуру, але і столичну Генпрокуратуру. Поки ведеться збір за нововиявленими обставинами.

Як раніше повідомлялося, джерела у Генпрокуратурі заявляли, що за час ведення спостереження Володимир Камінський засвітився у більше як півтори десятках епізодах пов’язаних з хабарництвом.

 

Коментарі вимкнені.