Донбас поступово перетворюється у найбільше в Європі злочинне гетто та рай для олігархів

Швидкими темпами формується кримінальний офшорний рай для олігархів, “братви” та різного роду аферистів. Ось кілька яскравих прикладів:

Главою “ЛНР” І. Плотницьким надано вказівку “міністру фінансів” Є. Мануйлову створити на базі АТ “Ощадбанк”“ Національний банк ЛНР”, а також провести націоналізацію існуючої мережі філій української фінансової установи. Крім цього, налагодити роботу “розрахунково-касового центру ЛНР”, на обслуговування якого перевести всі наявні на підконтрольній території підприємства, бюджетні організації та інші суб’єкти фінансово-господарської діяльності. Так створюється гігантський конвертаційний центр.

“Податківці” “ДНР”, після виявлення в результаті відповідних перевірок суб’єктів господарювання, які не сплачують податків до “ДНР”, вилучають у них установчі документи і здійснюють їх перереєстрацію на нових власників. Фактично віджимають власність.

Представники “гуманітарного батальйону” “ДНР” планують зареєструвати в “податкових органах” “ДНР” комерційну структуру “Клуб підприємців Росії”, до якої мають залучити суб’єкти господарювання, що спеціалізуються на виготовленні тютюнової та горілчаної продукції. Легалізація контрабанди.

Це лише верхівка айсбергу. У разі замороження конфлікту, Донбас стане велетенським центром наркобізнесу, розплідником незаконної торгівлі зброєю та “біржею праці” для десятків тисяч кіллерів. Це не лише загроза нашій незалежності, а й глобальний виклик стабільності всієї Європі.

Андрій Левус

Коментарі вимкнені.