Що справді казала Надія Савченко LiveNEWS

Що справді казала Надя Савченко LiveNEWS:

Заради Бога! Забороніть російським ЗМІ калічити свідомість росіян. Знаходячись в повному інформаційному вакуумі , щодо подій в Україні і дивлячисть постійно тільки російське телебачення за місяць часу я зрозуміла, що воно діє!
Те, як російська пропаганда брехливо висвітлює українців кровожерливими садистами, ополченців – великомучениками, а росіян просто святими і благочестивими покровителями, Америку – хитрою, підлою, безпринципною правлячою силою всим світом, крім Росії, Росію – найсильнішою в світі державою, котрій всі санкціх” ніпочому”, дало результат: я, будучи розумною людиною зробила висновок, що бувши б я росіянкою то вже б поїхала захищати ополченців і воювати проти решти українців., а так як я є свідомою українкою, то вже починаю не любити росіян, хоч раніше абсолютно дружньо до них ставилася. І, переважно, зустрічала з Росії цілком нормальних людей.
Щоб не потрапити під вплив масового психозу російської пропаганди, яка абсолютно точно готує росіян ідеологічно до розв’язання третьої світової війни, потрібно розмежувати:
1) ополченці – це громадяни України, що проживають на території Луганської і Донецької областей. Більша частина з них за національністю українці, які виступають проти дій теперішньої офіційної влади в Україні. Такий, свого роду, Майдан тільки до зубів озброєний. Але це переважно люди без достатнього військового досвіду.
2) добровольці – це громадяни Росії, переважно молоді люди, які піддалися масовому психозу російської пропаганди, уявили себе героями і кинулися рятувати ополченців. Тобто “не навоювалися”, “дитинство ще грає”, а деякі “філософи з офісного планктону” подалися туди в пошуках “істини”, не розуміючи, що війна не іграшка. Можна дорого за це життям заплатити.
3) найманці – це люди різних національностей з різних країн. Фахівці в своїй справі. За плечима в яких не одна війна, а війна для них це стиль життя і метод заробляти гроші. Без особливих переваг ідеологіям, просто де більше грошей платять. Особливо дорого цінуються на війні, вміють нанести великої шкоди ворогуючій стороні і великої користі і переваги роботодавцям.
4) мародери – це громадяни, переважно, України,хоча і з інших держав є. Різних національностей. Жадібні, безпринципні, котрі звикли до комфорту, тому жити в полях і їсти кашу з котла вони не будуть. Як ті падальщики, вони не гордують ні чим: здерти все, що можна із вбитих. Але краще в них виходить “віджимати”: дорогі машини, дороге помешкання в місцевих бізнесменів, майно,що опинилось в зоні бойових зіткнень. Вони розробляють навіть цілі операції, знаючи про статки бізнесменів-олігархів, роблять вигляд, що воюють з противником, насправді ж в бій не рвуться, а грабують, віджимають і наживаються.
5) карателі – це громадяни України і інших держав, різних національностей, які також обирають комфорт, тому їх методи дуже схожі з методами мародерів, от тільки про цьому всьому, це ще психічно хворі люди. Взявши зброю в руки і відчувши безкарність, уявили себе всесильними богами – жорстоко убивають, ґвалтують, грабують із насолодою. Вступати в бій із супротивником і ризикувати життям вони теж не поспішають. Їм більше подобається застосовувати силу до беззахисних.
6) зброя, боєприпаси – це хоча матерія нежива, але потрібно звернути особливу увагу на неї, так як доки буде вона доти буде війна. Треба розуміти, що такої кількості зброї і такий різновид її на соді України ніколи не було. Стратегія України була оборонною і ймовірним противником завжди вважався Захід. Особливо за часи правління екс президента Януковича вся оборонна політика, стратегія України була розвернута проти Заходу. Тому зброя, боєприпаси і військові частин базувалися і зберігалося все в центральній і західній частині країни. Тож ополченці ніяк не могли захопити її на території Луганської та Донецької обл. , як вони заявляють. А та, невелика кількість зброї, яка знаходилась на території даних областей і яку вони справді захопили, їм би вже не допомогла, оскілки боєприпаси давно скінчилися. Отже зброю і боєприпаси, а також техніку на схід України постійно і регулярно завозять з Росії як “гуманітарну допомогу” про яку кричать російські ЗМІ. Про це я можу із впевненість судити з маркування ящиків із боєприпасами, які бачила будучи в полоні в Луганську. Про те, що кордон між Україною і РФ абсолютно і безкарно відкритий можу судити з того як мене викрали з України і перевезли в Росію без жодного митного контролю і перешкод…
7) військовослужбовці збройних сил РФ – такі теж є. Не офіційно. Офіційно Росія не може ввести свої війська на територію України оскільки розв’яже третю світову війну в якій сама ж і отримає “по морді”. Але для загострення конфлікту на сході України і посилення його потрібна більш потужна зброя і спеціалісти, котрі вміють з нею працювати. Дураку ж комплект “БУК” не довіриш. Тому РФ і таку “гуманітарну допомогу” надає. Спец техніка і важке озброєння надходить з Росії на схід України в комплекті з екіпажем. Після виконання поставлених задач вони повертаються назад в Росію. На території України надовго не затримуються, а для чого ж? Якщо можна постійно курсувати туди-сюди.
8) організатори – це окрема категорія людей. Це громадяни Росії. Росіяни за національністю, що проживають офіційно в РФ. Мають спец. освіту і досвід роботи в органах КГБ і тому подібних (як і сам президент Росії). Такі люди як Стрілок (Стрілков), Ромашка, Прапорщик, Моторолла, (Вони були снайперами ще там, на Майдані, що стріляли з готелю Україна в один і інший бік), Бородай і ще багато інших керівників самопроголошених ДНР, ЛНР. Вони зараз там при владі. Їм поставлена окрема задача за розробленим сценарієм владою Російської Федерації по підриву і розколу цілісності України. Росія постійно звинувачує США в розробці подібних сценаріїв, що до самої Росії, але сама ж в цьому не відстає, що до України. Організатори – це найбільш небезпечна категорія. Вони знають і вміють створити хаос і безлад. Вони успішно виконують поставлені їм задачі і як тільки запахне смаженим починають тікати з України як криси з корабля. Яскравий приклад тому Бородай. Скоро в слід за ним і інші побіжать. Спеціалісти такого класу і таких вмінь, ще не раз послужать Росії, тому вони досить цінний матеріал, щоб пускати їх в розхід.
І так, я розділила всі категорії які приймають участь в бойових діях на сході України, на боці “ополченців”, як вони себе називають. Будьмо чесними – приблизно такі ж самі категорії людей розрізняються і з боку України. Такою, на жаль, по своїй суті є природа війни і людського фактору: “Кому война, а кому мать родна!” Є вислів: “не всіх негідників війна убила” так от війна, зазвичай, вбиває кращих, сміливих, чесних людей. Негідники ж свою шкуру зберегти вміють. Якби можна було винищити такі категорії як 4-та, 5-та і 8-ма (мародери, карателі, організатори), то це була б більш чесна війна між Росією і Україною. Якби залишити тільки 1-шу (ополченці) категорію то це була б громадянська війна в Україні. Але війна має здатність змішувати в собі всяке лайно, тому мухи від котлет відділити важко.
Повернемось до “наших баранів” – хто збив “Боїнг”?
Тепер очевидно, що 1-ша (ополченці) категорія цього зробити не могла. А от категорія 3-тя і 7-ма (найманці, військовослужбовці збройних сил РФ) це зробити точно могла! От тільки російські журналісти не показали, що я мала на увазі під словом “ополченці”. І ще, хоч я не є спеціалістом комісії ІКАО, яка повинна розібратись в катастрофі падіння “Боїнгу” і зроби, дати свої оцінки і висновки, але як людина, яка має відношення до авіації розумію: що “Боїнг” почав падати над територією України за 50км до кордону з Росією, а отже це менше як за 10 хв. льоту до зони контрольованого повітряного простору РФ, а не менш як за 10 хв. льоту входу в зону дії відповідальності за контроль повітряного простору іншим диспетчерським пунктом пілоти повинні були вийти на зв’язок із диспетчером і перейти під його управління. (за вимогами ІКАО), що пілоти “Боїнгу” і зробили, встановивши зв’язок з російським диспетчером зонального центру управління повітряним рухом “Стріла” в Ростові-на-Дону о 17год. 10хв., попередили, що входять в зону його відповідальності під його управління. Про це навіть писали в російській пресі на наступний день (а саме 18,07 в газеті “Коммерсантъ”), що правда потім всі заяви про це в російських ЗМІ було знято і заявили, що малазійський “Боїнг” залишився під контролем українських диспетчерів. Також російські чиновники не раз заявляли в російських і світових ЗМІ, що система ППО Росії і російські супутники чітко фіксували траєкторію руху малазійського “Боїнгу”, при цьому постійно звинувачуючи США в тому, що фіксували і американський супутник над територією України, мовляв “що він там робив?!”, ну напевно теж саме що і російський супутник там робив.
Отож теоретично виходить, що система наведення ППО РФ могла навести комплект протиповітряної оборони типу “БУК”, “Кольчуга” чи якийсь інший комплект ППО, що працював з даною системою наведення, в зоні її дальності дії, тоді коли він міг знаходитися на території Росії, чи на тереторії України контрольованій “ополченцями” або ніким неконтрольованій, (впевнена такі території теж є принаймні в зоні візуальної видимості).
Але я не роблю ніяких висноввків. Висновки справа комісії ІКАО. Я пишу своє бачення.

Коментарі вимкнені.