Хто вивозитиме сміття з Чорткова

Визначено надавача послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Чорткова. Про це повідомляє міська рада.

Розглянувши протокол конкурсної комісії від 28 серпня 2018 р. № 1 з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території міста Чорткова та відповідно до чинного законодавства виконавчий комітет міської ради вирішив визнати приватне підприємство “Катруб” переможцем конкурсу по наданні зазначених послуг.

Згідно з рішенням затверджено тарифи на надання послуг зі збирання та вивезення твердих побутових відходів з такою вартістю за 1 куб. м.:

для населення — 133, 27 грн. (з ПДВ);

для бюджетних організацій — 144, 00 грн. ( з ПДВ);

для інших споживачів — 186, 16 грн. з (ПДВ).

З переможцем конкурсу ПП “Катруб”вирішено укласти договір терміном на один рік. Також згідно з рішенням приватне підприємство зобов’язане узгодити з виконавчим комітетом графік вивезення побутових відходів з території міста.

Стосовно споживачів, то усім без винятку – підприємствам, установам, організаціям, мешканцям – в найкоротший термін необхідно укласти договори про надання послуг з вивезення побутових відходів із ПП “Катруб” на визначеній території м. Чорткова.

Міський голова Володимир Шматько:
“Ми усі добре розуміємо наскільки важливим є вивіз побутових відходів за межі міста. Проте, якщо приватне підприємство не буде дотримуватись затвердженого графіку вивезення сміття або інших пунктів договору, то подальша співпраця буде припинена”.

Коментарі вимкнені.