Кременчанка спокусилася на мобільний колишнього однокласника

Проте місцевому дільничному вдалося оперативно розшукати кривдницю й вилучити смартфон. Після завершення слідчих дій потерпілому повернуть його майно.
 
До дільничного офіцера поліції, що обслуговує територію села Білокриниця на Кременеччині, зателефонували місцеві жителі й попросили допомоги – у їхнього сусіда викрали смартфон. Для чоловіка, котрий має проблеми зі здоров’ям і живе один, гаджет був необхідністю, адже таким чином потерпілий мав зв’язок з єдиною рідною людиною, – сестрою, котра мешкає в Росії, й котра подарувала йому смартфон.
 
-З’ясовуючи обставини, що передували крадіжці,  від потерпілого  я отримав інформацію про те, що напередодні у нього гостювала колишня однокласниця зі своїм знайомим, – розповів дільничний Михайло Старков. – Жінку було опитано, однак вона заперечувала свою причетність до протиправного. Розшукали ми і її знайомого – в нього й виявився крадений смартфон. Проте, в ході перевірки було встановлено, що саме 48-річна кременчанка винесла з помешкання свого однокласника мобільний. Жінка скористалася тим, що господар помешкання, випивши зайвого, заснув і вона безперешкодно забрала його майно.
 
Щодо зловмисниці розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 ККУ. Триває досудове розслідування.

 © Офіційний сайт Національної поліції: https://tp.npu.gov.ua/news/kriminal/kremenchanka-spokusilasya-na-mobilnij-kolishnogo-odnoklasnika/

Коментарі вимкнені.