Майбутнім освітянам Кременеччини запропонували майже півтори сотні вакансій

Майбутнім освітянам Кременеччини пропонували роботу під час міні-ярмарку вакансій, організованому райцентром зайнятості у Кременецькій гуманітарно-педагогічній академії імені Тараса Шевченка.

Майже півтори сотні актуальних та перспективних вакансій вчителів, музичних керівників, соціальних педагогів, вихователів дошкільних навчальних закладів не лише в області, а й по Україні було представлено на заході.

Директор РЦЗ Олег Ілинич ознайомив півсотні студентів-випускників академії, які взяли участь у заході, з можливостями працевлаштування, сайтами з пошуку роботи, особливостями написання резюме, соціальними послугами служби зайнятості.

“Найближчим часом будуть створюватися робочі місця за спеціальностями: вихователі дошкільного навчального закладу, музичні керівники та соціальні педагоги у новому садочку», – зауважила головний спеціаліст міського відділу освіти Тетяна Касянчук.

А представник районного відділу освіти РДА Ірина Бочковська звернула увагу присутніх на те, що прийняття на роботу випускників буде здійснюватися у другій половині серпня поточного року, проте, уже після закінчення іспитів студенти можуть подати у відділ освіти свої резюме та заяви на працевлаштування.

Коментарі вимкнені.