Майже півсотні ретро-автомобілів з п’яти країн світу презентували в Кременці (Фото)

Понад сорок ретро-автомобілів з п’яти країн світу презентували у Кременці на виставці.

На площі біля адмінбудинку містяни оглядали автівки з Польщі, України, Німеччини, Нідерландів та Данії. Найбільше автівок було з польськими номерами.

Більшість автомобілів були виготовлені ще в 60-70-хх роках минулого століття і збереглись в ідеальному стані. Це відомі марки  Triumph, Wartburg, Opel, Porsche,  Mercedes, BMW, Jaguar, Cadillac, Peugeot, Volkswagen, Volga, Citroen та інші.

Охочих подивитись на ретро-автомобілі було чимало. Приходили сім’ями, щоб сфотографувати раритетні автівки та посидіти за їх кермом.

Чи не найбільше увагу присутніх прикував блакитний красень Vintage Bluе Cadillac Deville. Черга відвідувачів виставки, котрі хотіли сфотографуватись з ним майже не припинялась.

Кременчанин Владислав Дзіканюк зазначив, що виставка йому сподобалась, але обране місце для її проведення не дуже підходить.

“Треба було десь в іншому місці, може на стадіоні. Тут мало місця. Яка з-поміж машин сподобалась найбільше важко сказати, але там є Citroen 2cv , то на ньому ще Луї де Фюнес їздив. Вона, напевно,  найстаріша з тієї колекції”, – каже Владислав Дзіканюк.

 Захід був організований представниками Міжнародного фестивалю ретро-автомобілів і рейдів “Україна-2018, слідами героїв трилогії Сінкевича “Вогнем і мечем”.

Фото: Марія Карпець

Кременець City

Коментарі вимкнені.