Насіннєвий завод «Бучачагрохлібпрому» відствяткував своє перше десятиріччя!

Урочисто та душевно відзначив 26 червня колектив насіннєвого заводу ТзОВ «Бучачагрохлібпром» десятиліття роботи фірми. Одне з кращих сільськогосподарських підприємств в галузі рослинництва сьогодні – десять років тому в Україні було одним із першим у своїй галузі.
– 10 років – то великий проміжок часу, і відтоді ми дуже виросли, – поділився директор насіннєвого заводу «Бучачагрохлібпрому» Михайло Семеняк. – Якщо повернутися на 10 років назад, у нас таких заводів не було в Західній Україні, на теренах України таких фірм були одиниці. Зараз ми далі розвиваємося. Плануємо далі працювати з різними селекціями – як іноземними, так і вітчизняними, шукати оптимальні, якісні сорти, займатися гібридизацією. Тобто тим, що сучасно. Тим, чого потребує український ринок. І не обмежуватися лише українським ринком, а виходити за його межі.
Святкування ювілею розпочалося для колективу у чудотворному місці Тернопільщини – Зарваниці, де разом дякували Всевишньому за заступництво та просили і надалі щедро опікуватися фірмою. Продовження ж свята відбулося безпосередньо у стінах заводу.
– Ми організували святкування так, щоб і помолилися за успіх підприємства і здоров’я наших сімей, і потім зустрітися усім разом на насіннєвому заводі. Були запрошені керівники і працівники, які від самого початку були фундаторами заводу. Цікаво було послухати і спогади початківців – тих, хто починав справу десять років тому.
Для майже сотні працівників фірми влаштували розіграш призів, усі охоче ділилися спогадами, враженнями, тим, як багато змінилося за десятиліття. Колектив висловив подяку і Петру Івановичу Гадзу за добре керівництво, злагоджену роботу і бажання розвивати своє дітище.

c65da6bd-534a-403c-840b-a866e434fb537c2ba9eb-e959-432c-88e1-b3f381b2c3e4

Коментарі вимкнені.