Українська святиня чи бастіон рускава міра. Почаївська лавра

Почаївська лавра. Такий неймовірний архітектурний комплекс мало хто «лайкає» у соцмережах. Більше бурчать – сепари, московські агенти, диверсанти – як її тільки не називають. І усіх дивує як може існувати на заході України такий форпост московської патріархії? Та ще й почуває себе досить вольготно, ніби це шматок Росії. Як взагалі такий неймовірний український монастирський комплекс став бастіоном рускава міра?

За це відео Роман Маленков потрапив у чорний список кананічєскіх праваславних хрістіан про Почаївську лавру. Ютуб припинив рекомендації відео за їхні скарги. Йдеться на сторінці Україна Інкогніта.

Може ви ще не бачили, і не підписані на їх канал, то підписуйтеся,  а тут викладаємо кумедні коменти, яких там накидали добряче. Невже їх дійсно так багато? Жах. А ми ще дивуємося польським фермерам. Далі вибране:-)

Простите, судя по Вашим наколкам …Вам очень тяжело принять духовную истину, которой придерживаются православные христиане, особенно в Почаевской Лавре, под покровительством самой Царицы Небесной.
На божий який сів под ивіться На йогонаколки На руках.Ну прям істинно вірусний чоловік.А Лавра була є і буде Божим храмом.
якщо десь колись i через силу зроблять ПЦУ – божа благодать пропаде i з Лаври останеться тiльки музей-заповiдник
З зовнішнього вигляду цього ведучого все зразу зрозуміло , про що буде йти мова . А ви хоч в Бога вірите ?
А чому б вам ,пане новомодний ” блохер”,не звернутись до освітлення більш актуальних ( судячи з ваших )наколок тем?!
Українці навіть не розуміють, що вбивають православіє в Україні, що це їхня історична цінність. У всьому світі православіє вичавлювали католики, а на просторі бувшого СССР до православних храмів входило до 100 мільйонів прихожан. То порушити православні храми, та віру – це була давня мрія католиків і люди, що навть до храмів не ходять прибігають і ламають храми, бють бабусь стареньких та дідів і не розуміють що вони роблять. Але Господь покарає кожного за образу храму його і покарання буде дуже тяжке, але ж гонителі не віруючі і про це навіть не розуміють які будуть наслідки.
Спідниці дають тим, хто вдягнений в коротку спідницю, бо в храм не можна входити з відкритими колінами.При поверненні спідниці гроші повертають
Люблю Почаївську Лавру! 2 рази ходила до неї Хресною ходою в 2013 та 2014 році.Незабутні враження, коли ” мертва” душа наповнюється життям.А скільки чудес відбулося.

Коментарі вимкнені.