Учениця Яна Шморлівська з Тернопільщини виграла казкову екскурсію в мальовничі Баварські Альпи

Пора літніх канікул, зазвичай, – це відпочинок школярів від освітнього процесу у школі. Але учні ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин не лише відпочивають, а й беруть участь у Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах. 
З 12 по 23 липня 2018 року 20 талановитих юних митців з України, які стали переможцями ХІ Всеукраїнського конкурсу «Моє майбутнє – з рідною землею!», організатором якого був #ФондЗміцненняГромад, взяли участь у міжнародному проекті «Європейська підтримка – юним митцям України».

Дуже приємно, що вже другий рік поспіль серед переможців – учні ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин. Минулого року поїздкою у Німеччину була нагороджена Олександра Мудрак, а цьогоріч у Баварії побувала учениця 10-го класу, новообрана голова органу учнівського самоврядування школи Яна Шморлівська.

Більше 2 тисяч юних художників, поетів, майстрів декоративно-прикладного мистецтва змагалися за перемогу в січні-травні 2018 року, надсилаючи роботи на адресу організатора – #ФондЗміцненняГромад . Міжнародне журі у червні визначило 20 переможців, які їздили на тижневу навчально-мистецьку сесію в мальовничі Баварські Альпи поблизу Мюнхена. Учасники мали казкові екскурсії, зустрічі з однолітками, майстер-класи від найкращих митців.

Спогадами про своє перебування у Мюнхені ділиться Яна Шморлівська:
«Я подала на конкурс поетичний твір у вигляді листа до України, який і увійшов в двадцятку найкращих робіт. Ми відправились у Баварію на 10 днів і жили у монастирі “Ettal”. Кожний день у нас був запланований та надзвичайно цікавий. Нашу подорож організовувала Olesia Kostiuk та Тетяна Василик, за що їм щиро вдячна. Ми відвідали парламент у Баварії, де зустрілись з Барбарою Штамм, “бабусею баварського парламенту”, яка особисто потисла руку кожному з нас. Побували у Мюнхенському аеропорту, одному з найбільших п’ятизіркових аеропотрів у світі. Зустрілись з консулом, який захищає права українців в Баварії, а також з Ольгою Котлицькою- журналісткою, яка більше 20 років працює на “5 каналі”, директором мюнхенського аеропорту, нашим спонсором. Поїздка була надзвичайно цікавою та пізнавальною.
А на завершення нашого перебування в Німеччині з моєї ініціативи та безпосередньої участі було організовано невеличкий концерт.
Ще раз хочу подякувати організаторам конкурсу #ФондЗміцненняГромад за надану можливість відпочити та дізнатись багато корисної інформації, зустрітись з цікавими людьми».
А ми в свою чергу хочемо привітати тебе, Яночко, та побажати і надалі розвивати свої творчі здібності. Нових конкурсів тобі та перемог!

Коментарі вимкнені.