У якому районі Тернопільщини повністю відремонтують дві школи

Капітальний ремонт планують провести цього року у двох школах Зборівського району – в Озерній та Богданівці. Кошти на це – з державної субвенції для Озернянської об`єднаної територіальної громади.

 Коли останній раз проводили капітальний ремонт у приміщенні  Богданівської ЗОШ І-ІІ ступенів і та й чи взагалі проводили, у селі не пам`ятають. 1 млн. грн. очікують з субвенції для об’єднаної громади. Ще 34 тисячі – співфінансування з місцевого бюджету.  Першого вересня за парти сядуть 45 учнів. А до цього часу планують провести основну частину роботи.

Давно потребує капітального ремонту і Озернянська школа. Тут навчається 409 учнів. На це буде спрямовано 1 млн. 300 тисяч грн. субвенції та 22 тисячі співфінансування з місцевого бюджету. Ця школа має шанс стати опорною у громаді.

В обласній адміністрації обидва проекти з реконструкції шкіл погодили. Однак, щоб використати кошти громада має зробити ще один крок – подати заявку  до Мінрегіонбуду. В обласній адміністрації підкреслюють, що готові надати усі необхідні консультації.

 

Коментарі вимкнені.