Тернополян запрошують перетворитися на Робінзона Крузо за один день

Ви думаєте, що все знаєте про природу, яка вас оточує? Ви всюди побували поблизу Файного міста? Тоді ми відкриємо вам таємницю під назвою “Дикий Серет”.

Саме під такою назвою  4 червня туристична фірма «Файні Мандри» провела унікальний сплав на катамаранах по річці Серет.  Двадцять тернополян мали можливість помилуватися річковими краєвидами нашого рідного Тернопілля. Маршрут починався з с.Верхній Івачів, а закінчувався біля острівка закоханих, що на Тернопільському Ставі. Чудові краєвиди, високе різнотрав’я, поля диких жовтих ірисів, зграї маленьких рибок, спів пташок, справжні непролазні хащі,  дикі острови –  все це, та ще багато іншого, можна було побачити мандруючи незвичайними вигинами річки Серет.

Якщо ви хочете бодай на день побувати «в шкурі» Робінзона та відчути на собі дотик життя серед незайманої природи, тоді ми чекаємо на вас! Сплави проводяться кожні вихідні за попередньою домовленістю. Кількість учасників повинна перевищувати шість осіб. У вас є можливість за мінімум витрат отримати максимум задоволення!

За детальнішою інформацією звертайтесь: Туристична фірма “Файні Мандри”,  м. Тернопіль,  вул. Львівська 5 (інтернет-кафе Крапка, 2 пов.), тел. 097 747 12 81, 050 377 55 74

Файні мандри

 

-1 thoughts on “Тернополян запрошують перетворитися на Робінзона Крузо за один день

 • 13:45 | 16.08.2011 о 13:45
  Permalink

  Файні мандри рулять!! Раджу всім Сплавлявся 2011році по Дністрі НЕЙМОВІРНО СИЛЬНО СПОДОБАЛОСЬ!!!!

  Табе оточують приємні люди,природа,тварини,ну і звичайно спостерігачі які свистять до тебе з беригу коли ти пропливаєш біля них.

  Одним словом СУПЕРРРРрррр!!!!
  Попробуйте і ви!

Коментарі вимкнені.