100 людей з 15-ти міст України билися в Тернополі

Завершився XIII Міжнародний юнацький турнір з вільної боротьби пам’яті майстрів спорту Олександра Короля та Назарія Бойка. На змагання приїхали близько 100 спортсменів з 15-ти міст України, команди з Росії м.Калінінград, Німеччини м.Люкенвальде та Польщі м.Тересін. Спортивне свято пройшло на високому організаційному рівні, в хорошій доброзичливій атмосфері між учасниками, тренерами, суддями та гостями змагань.

Перше загальнокомандне місце вибороли представники збаразького фізкультурно-спортивного клубу «Чемпіон», друге місце посіли спортсмени з Росії, на третій сходинці п’ядесталу опинились німецькі юні атлети. Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали збаражчани Олександр Бебко – 29 кг, Назар Козак – 50 кг та Іван Лірук – 69 кг. Срібні нагороди вибороли наші земляки тернополяни Віктор Городницький – 50 кг та Тарас Миськів – 54 кг, Михайло Качан з Вишнівця (29кг), Андрій Хариш (42кг) та Олександр Лірук (69кг) зі Збаража. Бронза дісталася збаражчанам Андрію Жизняку (29кг) та Олександру Дмитровичу (42кг), тернополянину Сергію Качурі (69кг) та Василю Вовчанчину з Теребовлі (85кг).

Змагання організували Збаразький фізкультурно-спортивним клуб «Чемпіон» спільно з Управлінням у справах сім’ї, молоді і спорту Тернопільської облдержадміністрації, відділом фізичної культури і спорту Збаразької РДА, Тернопільським обласним відділенням НОК України та Збаразькою районною КДЮСШ. Особлива подяка за допомогу в проведенні турніру генеральному спонсору компанії «ЛАН», також компанії «Рейв» та усім підприємцям любителям вільної боротьби.

Коментарі вимкнені.