Екс-губернатор Тернопільщини не розуміє, проти чого страйкують чорнобильці

У Партії регіонів не розуміють, проти чого проходять масові акції протесту в Україні, організовані чорнобильцями і афганцями.

Такий висновок можна зробити з коментаря Gazeta.ua народного депутата від Партії регіонів, заступника голови Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та праці Ярослава Сухого.

“При чому тут Верховна Рада і я? І що я маю коментувати? Є закон, є рішення суду, яке не виконується (щодо заборони акції протесту чорнобильців у Донецьку – ред.). Які акції? Піднімуться на ці акції ті, хто не виконує рішень судів? І зрештою масові акції протесту проти чого?!” – обурився Сухий на запитання про те, чи реальні, на його думку, масові заворушення в Україні внаслідок загибелі пікетувальника у Донецьку.


Регіонал нагадав, що урядом Тимошенко 2008 року була прийнята постанова № 530, яка “така самісінька як постанова азарівського Кабміну № 745”. “Ці постанови обмежують фінансування соціальних виплат, передбачених законом, можливостями державного бюджету”, – уточнив нардеп.

За його словами, починаючи з 2000 року, законами про державний бюджет України з року в рік усі норми врегульовуються і зменшуються, “бо таких коштів немає у бюджеті”.

“На 2011 рік учасник війни мав би отримати на День перемоги 2292 грн, а отримав 120 грн. Учасник війни, нагороджений урядовими нагородами під час роботи в тилу, мав би отримати 3056 грн, а отримав 120 грн. Фронтовик-інвалід Великої вітчизняної війни І групи мав би отримати 7640 грн, а отримав всього 1000 грн. Так було і так воно буде”, – наголосив Сухий.

Він додав, що на 2012 рік у бюджеті було закладено норму збільшити виплати на 25%, а до 2015 року президент Віктор Янукович поставив завдання “вивести на нуль” – на 100% – забезпечення передбачених соціальних виплат.

“Не йдеться про пільги. Пільги – це коли тобі не обов’язково платити платежі, які ти маєш зробити, бо за тебе доплатить держава, наприклад, за житлово-комунальні послуги, лікування, оздоровлення тощо. Йдеться лише про соціальні виплати”, – резюмував регіонал

 

-1 thoughts on “Екс-губернатор Тернопільщини не розуміє, проти чого страйкують чорнобильці

  • 18:19 | 30.11.2011 о 18:19
    Permalink

    А нехай спробує прожити хоч місяць на 800грн.Тоді зрозуміє яке покращення настало.

Коментарі вимкнені.