У В’єтнамі жорстоко вбили відому тернопільську стилістку і її чоловіка

Фото з відкритих джерел.
Фото з відкритих джерел.

Вчора вранці в в’єтнамському місті у власному помешканні знайшли тіла з ножовими пораненнями тернополянки, відомої в світі стилістки 35-літньої Зоряни Жукової та її 43-річного чоловіка Едуарда Пащенка. 

Факт забелі сім’ї стилістки підтвердив дипломат посольства України в Соціалістичній Республіці В’єтнам Денис Михайлюк.

“Поліція зараз проводить розслідування”, – уточнив Михайлюк.

Одна з подруг загиблої сім’ї, одеситка Катерина Трусова, розповіла журналістам видання “Сегодня”, що тіла цієї пари були виявлені в четвер вранці.

“Є інформація, що трагедія з Зоряною та Едуардом сталася кілька днів тому, після чого на сполох забили сусіди. Будинок був закритий, але всередині всі речі виявилися перевернутими. Поки що незрозуміло, чи мала місце крадіжка або сталося щось інше. Пара прожила в Нячанге близько двох років, у них там був свій бізнес-салон краси і весільне агентство “, – каже пані Катерина.

35-річна Зоряна Жукова працювала стилістом не лише у В’єтнамі та Тернополі, а також на острові Гоа, у Таїладі та Сінгапурі. Вона створювала неймовірні образи для фотосесій і була закохана у свою справу. Її ж чоловік здебільшого займався організацією весіль.

На думку друзів цієї сім’ї, пару могли вбити конкуренти.

Всі охочі можуть допомогти рідним Зоряни Жукової зібрати кошти на транспортування тіла в Україну. Номер картки її матері 5167490026517749 (Рижак Надія Іванівна) 

Коментарі вимкнені.