Яким може бути біблійний ботанічний сад у Тернополі
У видавництві “Терно-граф” вийшла друком монографія двох вчених Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка доктора біологічних наук, професора кафедри ботаніки та зоології Барни М.М. та доцента кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін Барни Л.С.
В монографії наведені передумови створення дендрарію, систематичне положення видів дерев, кущів і ліан, конкретне місцезростання того чи іншого виду на території дендрарію, їх кількість, теологічне значення та біологічні особливості рослин, які згадуються на сторінках Святого Письма.
Значна увага приділена створенню біблійного ботанічного саду університету. Подані українські та латинські назви деревних видів та вищих таксономічних одиниць. Види дерев, кущів та ліан, що зростають в дендрарії, рекомендуються для використання в озелененні, садово-парковому та лісовому господарстві, в ландшафтній архітектурі.
Монографія містить кольорові ілюстрації дерев і кущів, що ростуть у дендрарії. Розрахована на викладачів, докторантів, аспірантів, магістрантів і студентів спеціальності «Дизайн», спеціалізації «Ландшафтний дизайн» факультету мистецтв і студентів спеціальності «Біологія» біологічних факультетів та студентів спеціальностей «Садово-паркове господарство» і «Лісове господарство» вищих навчальних закладів України.
Коментарі вимкнені.