Відвідування лікаря обов’язкове. Як впоратися з делікатною чоловічою проблемою?

Еректильна дисфункція в різних проявах зустрічається у 40% чоловіків, які переступили за 40 років, а з віком цей відсоток тільки зростає. Її виникнення сигналізує про серйозні неполадки в серцево-судинній системі.

Хтось соромиться обговорювати з лікарем таку делікатну тему, хтось вважає тимчасові «неполадки» нормою, хтось не може знайти час на відвідування клініки. Але необхідно себе змусити, адже статева слабкість не тільки негативно позначається на інтимному житті і самооцінці. Вона сигналізує про серйозні неполадки в організмі.

Про які захворювання свідчить еректильна дисфункція?

Є кілька «класичних» причин еректильної дисфункції (ЕД): атеросклероз, цукровий діабет, зайва вага, куріння і психологічні розлади.

Отже, якщо у вас все спокійно в сім’ї і на роботі, у вас немає депресії, але при цьому не все в порядку в інтимній сфері, вам неодмінно потрібно обстежити серце у кардіолога, перевірити рівень цукру, холестерину і тестостерону в крові. Рівень тестостерону залежить від кількості жиру в організмі, харчування і фізичної активності. Неправильний спосіб життя і відсутність спортивних навантажень його знижують, і, відповідно, знижується потенція. Тому, крім лікарських препаратів, лікар, звичайно, дасть пораду зайнятися спортом, відмовитися від шкідливих звичок і відрегулювати харчування.

Перші ознаки ЕД – це провісники серцево-судинних захворювань (ССЗ), і у такий залежності є просте пояснення. Ерекція безпосередньо пов’язана з кровонаповненням чоловічого органу. Оскільки діаметр судин у нього набагато менше діаметру, скажімо, коронарних або сонних артерій, при атеросклерозі вони як більш тонкі уражаються в першу чергу. Отже, якщо чоловік скаржиться на слабку ерекцію або її відсутність, через деякий час він з великою ймовірністю стане пацієнтом вже не уролога-андролога, а кардіолога.

Від перших симптомів еректильної дисфункції до виявлення хвороб серцево-судинної системи, як правило, проходить кілька років. Є і більш лякаюча закономірність: якщо погіршилося статеве життя, то через 5-7 років не виключений інфаркт міокарда. Пам’ятайте про це і не відкладайте візит до лікаря.

У пацієнтів з підвищеним тиском ЕД зустрічається майже в 4 рази частіше, ніж у чоловіків без нього. А, наприклад, у пацієнтів з ішемічною хворобою серця (ІХС) ЕД проявляється приблизно на 2-3 роки раніше самої ІХС, тобто є її предиктором, як кажуть фахівці.

Глобально спектр причин еректильної дисфункції дуже широкий: анатомічні аномалії, урологічні, ендокринні і серцево-судинні патології, наслідки травм і хірургічних втручань, прийом деяких препаратів, негативні фактори навколишнього середовища і неправильний спосіб життя. Лікареві потрібно проаналізувати всі можливі фактори, щоб встановити причину.

Пам’ятайте: якщо стали виникати будь-які труднощі під час статевого акту або пропала ранкова ерекція, це вагомий привід звернутися до уролога і кардіолога.

 +38068-752-52-52

 (0352)52-52-52 

м. Тернопіль, вул. С. Качали,5

ПРАЦЮЄМО БЕЗ ВИХІДНИХ .

Онлайн запис на прийом на сайті

https://ternopil.oxford-med.com.ua/

Слідкуйте за нами в Інстаграм

https://www.instagram.com/oxford_medical_ternopil/?hl=ru

 

Коментарі вимкнені.