Дешево і сердито №4: їдальні Тернополя, в яких недорого обідати

З користю для здоров’я і вмісту гаманця можна пообідати у їдальні Тернопільської облспоживспілки. Це ще один бюджетний заклад, який рекомендуємо читачам “Погляду” в рамках рубрики “Дешево і сердито”.

Місце розташування вигідне для тих, хто працює у Центрі: майдан Волі, 4, другий поверх. Тут мають змогу харчуватися будь-хто з тернополян чи гостей міста. Жодного контролю нема.

Відчинено тут з 11 до 16 год із понеділка по п’ятницю.

У закладі влітку зробили косметичний ремонт, однак меблі і посуд залишили той самий — які ще пам’ятають “рушимий” Радянський Союз. Столова доволі велика, у доступі для охочих тут поїсти є 11 столів на чотири персони. Станом на 12:45 у середу, тут обідали шестеро осіб. На столі є паперові серветки і лише подекуди на підставках є спеції.

Їдальня працює в режимі самообслуговування, страви собі слід приносити самому, що суттєво економить дорогоцінний обідній час.

Посуд, прибори і підноси чисті. Поверхні столів могли б витирати ретельніше.

У меню представлені комплексні обіди, на кожен день різні, вартістю 35 гривень. Приміром, минулої середи сюди входили суп гороховий, каша пшенична з доповнюючим гарніром, смажена риба та хліб. Також страви можна обирати індивідуально.

Наш кореспондент спробувала гороховий суп (300 г), кукурудзяну кашу (200 г), салат із столового буряка (150 г), усе це обійшлося у 22 грн. У продавця є електронні ваги, однак страви не зважували, подали “на око”. Щодо якості їжі: відчувалося, що страви свіжі, у міру використано спеції. Загальне враження — смачно. Персонал — привітний.

Після прийому їжі посуд тут заведено відносити у відділення для миття — поруч з буфетом.

Вхід — напроти Тернопільського замку.
Їдальня — на другому поверсі.

Читайте про інші недорогі їдальні у Тернополі тут:
Кафе в Будинку правосуддя на вулиці Князя Острозького, 14 а

Студентське кафе «Галичанка» Кооперативного економічного коледжу на вул. Руській, 17

Їдальня Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка

Коментарі вимкнені.