Московські попи опечатали храм, бо більшість церковної громади хоче перейти у Київську Патріархію

10 травня бійці 6-го ЗБАТ ДУК «Правий сектор» взяли участь в урочистому молебні, організованому прихильниками «Правого сектора» в пам’ять про Героїв української нації, які віддали життя за Волю України.

Молебень відправили у с.Башуки Кременецького району біля символічної могили воїнам УПА та солдатам, які загинули у Другій світовій війні. Молитовний чин здійснили священнослужителі УПЦ КП, хоча сама будівля храму ще знаходиться в руках московського патріархату, але громада села рішуче налаштована на перехід в Київську Патріархію.

За допомогою у зміні конфесійної приналежності жителі села звернулася до «Правого сектора». Ми охоче допомагаємо їм у цьому процесі, як юридично, так і фізично підтримуючи громаду, захищаючи її від провокацій з боку московського «духовенства» і братви, котрі щоразу звозять своє кодло для залякування новоствореної громади Київського Патріархату.

До акції долучились і прихожани московської церкви, які ще донедавна не хотіли переходити в українську. На даний час у селі залишилося лише 8 родин-прихильників МП. Завдання наших бійців було вберегти громаду села від агресивних зомбі, фанатиків «УПЦ» МП, яких завжди привозять на такі події. Це, як правило, хлопці та чоловіки спортивної статури з Почаєва.

Все відбулося мирно, за виключенням словесних суперечок. Отці відправили молебень за всіх борців за волю України, Героїв Небесної сотні, бійців, які борються проти московської агресії.

Після молебню, перед громадою виступили місцеві активісти та учасники бойових дій на Донбасі. Також лідер «Правого сектора» Тернопільщини Василь Лабайчук, який привітав жінок з Днем матері та запевнив громаду в повній підтримці з нашого боку їх прагнення до єдності з Українською Православною Церквою Київського Патріархату.

«Правий сектор» з честю виконав покладений на нього обов’язок.

Наголошуємо: нашою метою, окрім перемоги над зовнішнім ворогом, є перемога над внутрішнім. А творення єдиної Української Помісної Церкви – це крок на шляху до побудови Української Національної Держави. Ладу, за якого, як писав Тарас Шевченко, «в своїй хаті своя правда, і сила, і воля». 

Діяльність московської церкви, без перебільшення, є перепоною на шляху до справді української держави. Вона несе сепаратиські настрої на українську землю!

Слава Ісусу Христу!

Слава Україні!

P.S. Після цієї показової акції московські попи не додумалися нічого кращого, як опечатати храм (по принципу: і сам не гам і комусь не дам). Наперед повідомляємо, що документи про перереєстрацію громади в УПЦ КП майже готові й ці штампи дуже скоро не матимуть жодної юридичної сили.

Правий Сектор Тернопільщини

Коментарі вимкнені.