Роман Півторак на дітях заробив майже 1,5 млн. грн.

Ми вже писали, що на початку 2012 року  затримали директора училища Романа Півторака за звинуваченнями в зловживанні службовим станом. За 15 років управління учбовим закладом чоловік створив справжню імперію диктатури, вважають в прокуратурі.Частину гуртожитку директор віддав внайми, і сам влаштував собі там житло з 5 кімнат. Про директорські звершення в прокуратурі дізналися від учнів.

– Обмежене фінансування училища державою примушує нас звертатися до батьків з проханням – благодійні внески на рахунок училища. Система благодійних внесків існує по усій Україні, це нічого нового ми не придумали, – запевняв тоді в.о. директора Тернопільського ВПУ № 4 Іван Г..
Проте в прокуратурі так не вважали. Там підрахували, що незаконно отримали від дітей близько 1,5 млн. гривень. До того ж, з’ясували в прокуратурі, вихованці самі прибирають коридори училища і гуртожитку, хоча тут є шість прибиральниць. Роблять ремонти в кабінетах і виготовляють меблі.

– Нами були встановлені факти залучення дітей до виробництв, більше того для виробництв за учбовим планом, на різних об’єктах в Тернополі і за його межами. При цьому ці роботи діти виконували безкоштовно, – розповів у 2012 році тодішній прокурор Тернополя Сергій Банах.

Але слідство по даній справі триває досі, оскільки через перебування головуючого судді тривалий час на лікуванні справу було передано на новий судовий розгляд, – повідомила «Погляду» прес-служба міської прокуратури.

Коментар прокуратари щодо данної ситуації.

У  Тернопільському міськрайонному суді перебуває на розгляді кримінальна  справа про обвинувачення П. Р.Є.,  К. О.В. та Ш. С.Б. за ч.3 ст. 28, ч.3 ст. 365 та ч.3 ст. 209  КК України, які  в складі організованої групи впродовж 2010-2012 років шляхом перевищення службових повноважень заволоділи коштами студентів Тернопільського вищого професійного училища №4 ім. М.Паращука та легалізували їх на загальну суму 1 449 521,94 гривень.

Через перебування головуючого судді тривалий час на лікуванні, кримінальну справу в серпні 2013 року передано на новий судовий розгляд, який триває.

Підтримання державного обвинувачення у вказаній кримінальній справі здійснюється працівниками відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю.

 

Нагадаємо, у всіх своїх негараздах Роман Півторак звинувачує екс-голову Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна та прокуратуру.

-1 thoughts on “Роман Півторак на дітях заробив майже 1,5 млн. грн.

  • 21:58 | 25.06.2014 о 21:58
    Permalink

    ось до чого довели заклад, почитайте (прокуратура також)
    “Федик хоче через суд повернути собі посаду – 20 хвилин”

Коментарі вимкнені.