На Тернопільщині відбувся міжконфесійний молебень за Україну

Багатотисячною ходою вшанували учасники обласного «Свята хліба», яке проходить 19 серпня в смт.Гусятин на Тернопільщині, 20-ту річницю Незалежності України.

Очолив ходу голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян.

Прикрашена синьо-жовтими прапорами, хоругвами районів, численними вишиваними сорочками колона, у супроводі духового оркестру, пройшла вулицями містечка до пам’ятника Незалежності України.

Тут відбулося покладання квітів та міжконфесійний подячний молебень, який відслужили Предстоятель Української Автокефальної православної Церкви Київського Патріархату митрополит Мефодій, єпископ Тернопільський і Бучацький Української православної Церкви Київського Патріархату владика Нестор, єпископ-номінант Бучацький Української Греко-Католицької Церкви о.Дмитро Григорак.

У інтерв’ю місцевим ЗМІ голова обласної державної адміністрації зазначив: «Сьогодні ми з вами спільно молилися біля пам’ятника Незалежності, просячи у Господа доброї долі для нашої держави, нашого народу, наших дітей та онуків. Переконаний, що ця щира молитва, підкріплена нашою щоденною наполегливою працею, дасть добрі плоди!»

Він також наголосив, що до здобуття власної державності наш народ йшов віками, вірячи, що мрія про самостійну та суверенну Вітчизну стане реальністю.

«Свідками втілення у життя цих прагнень та устремлінь є ми – ті, кому випала честь прийняти, як естафету поколінь, Незалежну Українську державу, розбудовувати її, утверджувати у світовому співтоваристві вільних та демократичних країн», – сказав В.Хоптян.

Керівник області побажав усім успіху на цьому шляху та закликав до єдності навколо реалізації запропонованих Президентом України Віктором Януковичем реформ, спрямованих на покращення життя кожного громадянина, утвердження політичної стабільності та економічного процвітання країни.

Під звуки Гімну України на щоглі біля пам’ятника було піднято Державний Прапор України. Його появу привітали військовим салютом та запуском в небо жовто-блакитних кульок.

Коментарі вимкнені.