На Всеукраїнській прощі до Зарваниці паломники молитимуться за мир і цілісність України

Про це повідомив Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь (Семенюк) на засіданні працівників архиєпархіальної курії УГКЦ в Тернополі 17 липня. Проща, яка збирає щороку десятки тисяч прочан з України та з-закордону, відбудеться в Марійському духовному центрі «Зарваниця» 19-20 липня.

«До чудотворної ікони Зарваницької Божої Матері вирушають українці з цілого світу, – зазначив архиєрей. – У найважчі хвилини та в час радості вже понад сім століть наш боголюбивий народ у цьому благодатному місці підносить свої молитви до милостивого Бога. Господь вказує нам своєю десницею на Зарваницьку землю в історичних обставинах, які переживає Україна сьогодні. Особливо коли вороги зазіхають на миролюбиву українську землю, її цілісність та європейський вибір».

Митрополит каже, що цьогорічна проща буде часом молитви всіх українців за мир та цілісність нашої держави. «На цій прощі згадуватимемо також 25-ту річницю виходу нашої Церкви з підпілля та буде проголошено блаженного Василя Величковського покровителем капеланів УГКЦ».
«У таких історичних обставинах ніхто не може залишатися байдужим, кожен повинен долучитися до Всеукраїнської прощі у Зарваниці, щоб усі ми, об’єднані разом у молитві, одним серцем і однією душею вимолювали у Всевишнього цілісність, мир та спокій для нашої рідної неньки України», – наголосив владика.

Коментарі вимкнені.