Сергій Надал “зазіхнув” на заклад для обраних

У Тернополі вже довший час працює заклад з обмеженим доступом. Мова йде про етно-клуб «Коловорот».  Сюди тернопляни можуть приходити коли завгодно і як завгодно, а от у саме приміщення клубу звичайному смертному зась.  Серед відвідувачів закладу часто красуються тернопільські бізнесмени, «золота молодь», політики, зокрема багато і “свободівців”. Одним словом – корисні люди. І ось нещодавно 15 колишніх працівників закладу звернулись до міського голови із скаргою.

На засіданні комісії, створеної при міській раді, представник заявників розповів, що заклад веде приховану нелегальну діяльність, а у документах взагалі зареєстрований як суб’єкт підприємницької діяльності «Центр інформаційних технологій». Також розповів про інші факти, зокрема про невиплату заробітної плати, продаж алкоголю без ліцензії, невідповідність приміщення санітарним умовам, неоформлення працівників на роботу офіційно, ухилення від сплати податків і т.д.

Комісія заслухала сторону заявників, а також одразу здійснила перевірку закладу, під час якої попросила власника представити усі дозвільні документи.

«Під час роботи комісії виявлено факти, що даний заклад, зокрема етно-бар, працює без погодження з санітарно-епідеміологічною службою, відповідних висновків, відсутні санітарні книжки у робітників, тобто заклад працює з порушеннями, – розповів голова комісії, начальник управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Богдан Ясеновський. – Члени комісії пояснили власнику усі зауваження та дали термін один місяць для усунення вказаних порушень».

За словами голови комісії, після завершення цього терміну комісія здійснить перевірку закладу «Коловорот» повторно.

-1 thoughts on “Сергій Надал “зазіхнув” на заклад для обраних

  • 18:20 | 19.06.2014 о 18:20
    Permalink

    а Надал виявився принциповим))))) Коловорот надто себе вільно почував))))))

Коментарі вимкнені.