Тернополяни воюють за єдиний незаасфальтований клаптик землі біля дому (фото, відео)

Мешканці будинку на проспекті Степана Бандери, 47 відмовляються підкорятися рішенню Тернопільської міської ради щодо передачі земельної ділянки під будівництво продуктового магазину та зупинки. А все тому що ця земелька перед вікнами тернополян – єдиний зелений бар’єр перед вихлопами автомобілів на дорозі.

Тернополяни переконані, їх ретельно підготовлювали до побудови нового магазину приватного підприємця Тараса Кітури. Оскільки при наявні зупинці, у протилежному напрямку для людей розмістили лавку. З часом нова зупинка громадського транспорту стала звичною як для пасажирів, так і для водіїв. Дбаючи про посадку людей керманичі тролейбусів і маршруток порушують правила дорожнього руху і зупиняють громадський транспорт на пішохідному переході. Через це, як стверджують тернополяни, буває чимало аварій.

Отож при встановленій у безпечному місці зупинці, яка прилягає до колишнього супермаркету «Київ», а також при наявності багатьох продуктових магазинів довкола, мешканці 47-го будинку не погоджуються віддавати єдиний незаасфальтований клаптик зеленої трави. Ба навіть більше, зі спробами встановити фундамент для нового магазину, які робили найманці Кітури, тернополяни насадили неподалік дороги ялинки і туї.

«Разом з усіма іншими «претензійними» питаннями на сесії міської ради мало прозвучати і наше. Але для всіх жителів Тернополя 12 червня мер заявив: «Якщо ви вважаєте, що ми щось зробили неправомірно, то звертайтеся у суди». Як мер скаже, так ми і зробимо – вирішимо наше питання у судовому порядку», – ствердив член будинкового комітету будинку № 47, що на проспекті Степана Бандери Микола Дідуник.

Допоки мешканці будинку чекають на висновки комісії, у ролі свідка пана Миколу викликають 18 червня у суд. Однак чоловік навіть не знає, проти кого йому доведеться свідчити і таку новину сприймає за психологічний тиск. Адже 19 червня у підприємця завершиться термін оренди земельної ділянки перед 47-м будинком. Тому пан Микола вважає, що не потрібно, щоб якісь активісти перешкоджали продовженню договору.


Свобода

-1 thoughts on “Тернополяни воюють за єдиний незаасфальтований клаптик землі біля дому (фото, відео)

  • 18:19 | 19.06.2014 о 18:19
    Permalink

    що поганого, якщо місто розбудовується??? ті люди практично під боком парк мають!

  • 12:08 | 20.06.2014 о 12:08
    Permalink

    тернополянам варто не воювати, а вивчити документи і навчитися поважати думку влади, спеціалістів і тих, хто хоче це місто розвивати.

Коментарі вимкнені.