Майже 500 тонн бруківки вивезли з вулиці Збаразька

На вулиці Збаразькій уже завершують роботи зі зняття верхнього шару дорожнього покриття. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Уся знята бруківка буде зберігатися на території комунальних підприємств «Міськщляхрембуд» та МШЕД.  Бруківка облікована і по акту передана на баланс комунальних підприємств і в подальшому буде використовуватися для ремонту кишень, заїздів, та зупинок громадського транспорту, – запевняють у міській раді.

“Якщо тернополяни мають пропозиції щодо використання бруківки, то просимо їх звертатися у міську раду, ми будемо розглядати усі пропозиції» – каже секретар міської ради Ігор Турський.

З вулиці Збаразької уже вивезено 90 відсотків бруківки.

«Загалом бруківка розміщена на площі більше 4 тисяч метрів квадратних, практично 90 відсотків ми вже розібрали і вивезли – 17 КамАЗів по 10 тонн на КП МШЕД та 30 КамАЗів по 10 тонн на КП «Міськшляхрембуд», – сказав Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради. – Цю бруківку як і з-під двохаркового мосту ми використаємо на потреби міста для ремонту зупинок громадського транспорту та кишень, заїздів».

 

Коментарі вимкнені.