Хто замінив на посаді Ігоря Вардинця?

lisovskyi1Як стало відомо “Погляду”, виконуючим обов’язки головного лікаря Тернопільського районного територіального медичного об’єднання призначили завідуючого хірургічним відділенням ТРТМО, депутата Тернопільської обласної ради від ВО “Батьківщина”, 52-річного Володимира Лісовського. Призначення відбулося вчора в актовій залі ТРТМО.

Володимир Лісовський замінив на посаді Ігоря Вардинця, який вже понад рік не може працювати через стан здоров’я, зараз знаходиться на лікуванні у Німеччині, до того ж п. Ігорю й досі не обрали міру запобіжного заходу як підозрюваному в кримінальному провадженні. Доки Ігоря Вардинця не було, його обов’язки до сьогодні виконував заступник головного лікаря Ігор Войтович.

Призначення Володимира Лісовського ніхто несподіванкою не вважає.

Володимир Лісовський проживає у селищі Великі Бірки Тернопільського району, одружений, має двох дітей, які пішли батьковою професійною стежкою. Володимир Романович має репутацію талановитого хірурга, про таких кажуть “людина із золотими руками”.

“Я прийшов працювати у лікарню, коли моя борода ще була чорною, — пожартував у день призначення Володимир Лісовський. — Сьогодні вона покрилася сивиною. Втім, з’явився безцінний досвід. Ми й надалі з вами (колективом ТРТМО, — ред.) будемо однією командою, в якої все вдасться”, – підкреслив в.о. головного лікарня Тернопільського районного територіального медичного об’єднання.

Коментарі вимкнені.