По дітях у Тернополі стріляв помічник екс-нардепа від ВО “Свобода”

Олег Сверида, який 2 серпня у центрі Тернополя стріляв по дітях, був помічником екс-нардепа від ВО “Свобода” Руслана Зелика. Про це пише політолог Павло Нусс у мережі Фейсбук.

“Неадекватний псих, який у Тернополі відкрив вогонь на дитячому майданчику, виявився помічником нардепа від “Свободи” Р. Зелика. Працює він одним з водіїв фіндепартаменту ОДА і зараз, остаточно протверезівши, дає свідчення в поліції. Цікаво, що “Свобода” зберігає мовчання з приводу події. Я розумію, що ігнор ситуації з боку центрального штабу “Свободи” – деякою мірою вигідна позиція (за прикладом “Батьківщини” з інцидентами з Савченко), але, як мені здається, амбітній “Свободі” на цей раз не вдасться закрити очі громадськості на вульгарну і небезпечну поведінку члена команди екс-нардепа українського парламенту, Зелика”, – повідомив Нусс.

-1 thoughts on “По дітях у Тернополі стріляв помічник екс-нардепа від ВО “Свобода”

 • 21:59 | 3.08.2016 о 21:59
  Permalink

  Про стрілка з Тернопільської адміністрації С. Барни
  Охоронці “білого дому” ніяк не могли зрозуміти, що у них діється, тому що 2 серпня до пізньої ночі світились вікна в кабінеті голови ОДА С. Барни. За два роки він вперше так довго затримався на роботі.
  А на сьомому поверсі відбувалась “таємна вечеря”. Радились, що робити з особистим водієм-розбишакою С. Барни, який добряче хильнувши взявся стріляти по дітях. Фантазували на тему, як так зробити, аби прізвище Сверид узагалі не прив’язувати до прізвища Барна, бо дуже вже недобре то впливає на імідж губернатора.
  Добряче посидівши, зійшлись на традиційному : звільнити чолов’ягу. Причина – прогул. Ось тільки аж занадто вже білими нитками шите, те звільнення, зрозуміло, “заднім” числом. І тут хтось запропонував : а давайте спишемо на попередників. Прийшов він за них, то й на них всі стрілки переведемо. Благо, у водія ще й посвідчення помічника колишнього нардепа знайшлось.
  Вирішено – зроблено. Сценарій розіграли, мов за нотами. Спочатку з’явилась в інтернеті інформація, що Олег Сверида і зовсім не водій голови ОДА, а лише водій фінансово-господарського відділу Тернопілської ОДА, який очолює колишня регіоналка Світлана Беспоповцева.
  Далі – першу скрипку грав вже сам Барна. Спершу він виставив розпорядження датоване 2 серпня про звільнення Олега Сверида за прогул, а далі – кинув коментар у соц.мережу про те, що, мовляв, не відповідальний за тих, кого прийняли на роботу до нього. Все. Ву-а-ля. Гру завершено. Електорат задоволено смакує локшину від губернатора … Трохи, щоправда, прісненька та локшина …
  Бо коли так брати, то виходить С. Барна взагалі за нікого зі своїх підлеглих не відповідає. Адже більшість з них працює ще з часів Стойка та Цибалюка … Тож, коли хтось раптом надумає схопитись за пістоля й постріляти по людях, – шеф та очільник краю тут ні при чім. По-дитячому якось, вам не здається ?
  Але, зрештою, що вдієш, такі тепер пішли політики. Легше їм сказати – то підлеглий не мій, він мені від попередників дістався, та й узагалі, у відділі екс-регіоналки Беспоповцевої.

Коментарі вимкнені.