Тернопільська ОДА від сьогодні – ЗАТ “Валіка Хоптяна”

Приміщення тернопільської ОДА звільнено. Про це сьогодні на віче повідомив представник штабу національного спротиву Ігор Яворський. 

Він сказав, що через “Валіка Хоптяна” тепер адміністрацію можна сміливо називати закритим акціонерним товариством – ЗАТ.

– Так званим законом про амністію вони змусили нас покинути приміщення ТОДА. Хоча всі працівники мали вільний доступ до своїх робочих місць, могли нормально виконувати свої посадові обов’язки. Приміщення ОДА належить тернопільській громаді. А суди, прокуратура і міліція вказують нам, що в цій горе-будівлі повинні знаходитися тільки чиновники. Так я от хочу сказати “Валіку Хоптяну”, що він ОДА переформатував з громадської в приватну – наприклад закрите акціонерне товариство. Скорочено – ЗАТ.

Журналіст “Погляду” спілкувалася з міліціонерами, які стояли за зачиненими дверима ТОДА. Вони сказали, що на 5-му поверсі (де раніше розміщувався штаб національного спротиву), зараз немає нікого. А приміщення адміністрації сьогодні на замку, бо в неділю тут – вихідний день.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.