Тернополян просять інформувати про підозрілих людей на вулицях 

Жителів Тернопільської області просять допомагати у виявленні провокаторів та диверсантів. Зокрема особливу увагу слід звертати на людей з елементами червоного кольору на одязі.

Правоохоронці звертають увагу людей на необхідність приділяти підвищену увагу підозрілим особам та предметам. Про всі підозрілі речі, а також підозрілих осіб з червоними елементами на одязі слід повідомляти на спецлінію поліції 102.

Також просимо усіх цивільних громадян не виходити на вулицю у форменому або тактичному одязі.

Нагадаємо, раніше Голова Національної поліції України підняв особовий склад органів та підрозділів відомства по бойовій тривозі. Поліцейські охороняють правопорядок, а також просять громадян зберігати спокій та довіряти лише офіційній інформації.

Також Голова Нацполіції віддав наказ про видачу зброї ветеранам органів внутрішніх справ, які виявили бажання захищати Україну від збройної агресії РФ.

Міський голова Тернополя Сергій Надал повідомив, що отримали інформацію, що на вулицях міст України можуть бути російські диверсанти. Особливо слід звертати увагу на людей, які на одязі мають елементи червоного кольору. Бачите підозрілих осіб, невідомі залишені предмети – телефонуйте 102. Від нашої уважності та зважених дій залежить дуже багато.

Коментарі вимкнені.