У любителя рибалки вилучили авіабомби та тортил

Під час санкціонованого обшуку помешкання жителя Бучацького району співробітники райвідділу міліції виявили декілька пакетів з порохом і тротилом та три авіабомби часів війни.

За словами чоловіка, вибухівку і снаряди він знайшов, а використовувати їх планував для риболовлі. Схоже тим, що за здійснення браконьєрського вилову риби за допомогою вибухівки передбачена адміністративна та навіть кримінальна відповідальність, бучачанин не вельми переймався. Тай про власну безпеку чоловік геть не дбав – вибухові речовини та військові «раритети» зберігав у підвалі власного дому.

При огляді авіаційних бомб, міліціонери виявили сліди від болгарки, а це означає, що власник житла намагався їх розпиляти. Лише торік на Тернопільщині розбираючи міну у власному будинку підірвався пенсіонер, та схоже новина про цей трагічний випадок нічого не навчила бучачанина.

Тротил і порох міліціонери вилучили. Для утилізації бомб були залучені рятувальники.

Даний факт внесений у Єдиний реєстр досудових розслідувань з правовою кваліфікацією статті 263 Кримінального кодексу України – незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

Міліціонери наполегливо просять: не намагайтесь самостійно розібрати боєприпаси! Якщо ви виявили небезпечний чи підозрілий предмет, ні в якому разі не торкайтесь його і не транспортуйте в інше місце. Краще обгородіть знахідку, обмежте доступ до неї інших осіб та негайно телефонуйте у міліцію за номером «102» чи в управління Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій в області – «101». До приїзду спеціалістів-вибухотехніків виконуйте усі їхні рекомендації.

Коментарі вимкнені.