У Тернополі майбутні екскурсоводи не залишаться без роботи

Угоду про співпрацю підписали   між Тернопільським національним педагогічним університетом ім. В.Гнатюка та управлінням з питань туризму обласної держадміністрації.

Фах туризмознавство вивчають близько  300-т студентів Національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка.  Аби працевлаштувати випускників вишу, управління туризму обласної держадміністрації ініціювало співпрацю з географічним факультетом університету, на якому готують фахівців сфери. За словами ректора університету Володимира Кравця, така співпраця корисна для всіх.

–         Співробітництво дасть можливість поглибити зв’язок навчального процесу із практикою, – переконана начальник управління туризму обласної держадміністрації Леся Серетна. – Студенти проходитимуть практику у туристичних фірмах області, їх будуть залучати до проведення екскурсій, семінарів, тренінгів, виставок.

Залучення студентів  до вивчення туристичної сфери рідного краю – це своєрідний стимул для випускників залишатися працювати на Україні, зокрема на Тернопільщині.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.