У Тернополі “самопомічівець” звинувачує впливового “свободівця” у порушенні закону

Сергій Лупак

У Тернополі депутат від міської ради, “самопомічівець” Сергій Лупак звинувачує заступника міського голови, впливового “свободівця” Леоніда Бицюру у порушенні закону. Політик у мережі Фейсбук пише, що “свободівець” пішов проти співвласників у багатоквартирному будинку по бульварі Вишневецького, 3. Та тим самим підтримав «шахрайські» дії ЖЕКу ПП «Вікторія» щодо співвласників цього будинку.

За його словами, 26 лютого 2018р. комісія під головуванням Бицюри Л.О., не повідомивши ОСББ «Вишневецького, 3» про засідання, своїм рішенням скасовує нараховані субсидії згідно з реєстром усім співвласникам в ОСББ та передає усе на ЖЕК «Вікторія».

  • Не дивлячись, що ОСББ діє, оформлені працівники. Тим самим дії комісії під головуванням заступника міського голови, показують, що вони всякими можливостями ідуть проти мешканців, та допомагають порушувати Закон України «Про ОСББ», – пише Сергій Лупак. 

Початок історії:
В липні 2017р. в багатоквартирному будинку №3 по бульварі Вишневецького, зареєстровано ОСББ «Вишневецького 3» , проголосувало 52, 86 % голосів співвласників «за».
Після реєстрації юридичної особи, Голова правління ОСББ звертається до попереднього балансоутримувача, про передачу технічної документації на будинок, проте останній і не думає нічого передавати, тим самим порушує ЗУ «Про ОСББ», де передача здійснюється протягом 3-х місяців.
Наступними загальними зборами ОСББ «Вишневецького 3» було визначено, що самостійно управляти багатоквартирним будинком буде здійснювати ОСББ з 01.01.2018р., а з ПП «Вікторія» усі відносини до 31.12.2017р. про що підписались в протоколі 56, 87 % голосів співвласників.
Не дивлячись на це, ЖЕК (ПП) далі робить формальні відписки, ніби багатоквартирний будинок №3 це є власність ПП «Вікторія », і рішення співвласників для них нічого не значить.
На підставі роз’яснення Міністерства соціальної політики, ОСББ подає лист до управління соціальної політики міста Тернополя, де додає витяги з протоколу, щодо визначення самостійного управління та кінцевої дати відносин з ПП «Вікторія», копії листі звернень до ПП «Вікторія». Своїм протоколом комісія з питань наданню населенню субсидій підтвердила, що усі пільги та субсидії будуть повертатись на рахунки ОСББ. Представники сторін були запрошені на дану комісію.
26 лютого 2018р. дана комісія під головуванням Бицюра Л.О., не повідомивши ОСББ «Вишневецького 3» про засідання, своїм рішенням скасовує нараховані субсидії згідно реєстру усім співвласникам в ОСББ та передає усе на ЖЕК «Вікторія». Не дивлячись що ОСББ діє, оформлені працівники. Тим самим дії комісії під головуванням заступника міського голови, показують, що вони всякими можливостями ідуть проти мешканців, та допомагають порушувати Закон України «Про ОСББ». 

Коментарі вимкнені.