У Тернополі своє Межигір’я – владі не всі речові докази вдалось знищити (фото)

З 18 на 19 лютого у Тернополі горіли управління міліції, прокуратури, СБУ та суд. А у дворі управлінь люди палили документи і техніку. До слова, до цих пір ходять різні чутки хто б то міг це зробити.

Як розповів “Погляду” керівник “Правого Сектору” у Тернополі Василь Лабайчук, конфлікт та спалення документів спровокували люди зацікавленні в знищенні документів.

“Всі документи можна було просто спакувати і винести, а згодом все вивчити. Але ні, все почали палити. Також мені здається, що в управлінні МВС міліціонери самі закидали у вогонь документи”, – каже чоловік.

Як повідомляє Інфопростір, два КАМази вщент забиті речами і документами прокуратури і міліції міста вивезли і спалили на території сміттєзвалища  в районі газопроводу у селі Велика Березовиця під Тернополем.

Тут — і форма та особисті речі працівників, комп’ютерна техніка, телефони, меблі, а також речові докази. На сміттєзвалищі можна знайти підшивки справ управління МВС та прокуратури, свідоцтва про смерть і навіть рапорти арбітра із матчу за участю ФК «Тернопіль».

До слова, журналісти також там побачили фрагменти порваних документів, які стосувалися неправомірних дій працівників одного із підконтрольних мерії комунальних підприємств.

Тернополяни, яким цікава доля офіційних паперів, які мають до них стосунок, можуть їх ще відкопати у горах сміття.

Нагадаємо, під час евакуації майна Януковича із Межигір’я, частинудокументів спалили, а частину викинули у Київське море.

 

-1 thoughts on “У Тернополі своє Межигір’я – владі не всі речові докази вдалось знищити (фото)

  • 21:48 | 16.03.2014 о 21:48
    Permalink

    Журналісти (ті, що “побачили документи щодо неправомірних дій одного з підконтрольних мерії підприємств”) – давайте повний фотозвіт цих документів. Бо ці фото, що опубліковані, нічого не доказують. А нам (вам) ж тепер нічого не страшно. Проводимо люстрацію

Коментарі вимкнені.