Роботодавці на ярмарці у Тернополі не торгувалися, а умільці – вчили цукерки в букет складати (фото, відео)

Сьогодні, 24 листопада, у Тернопільському Народному домі «Перемога» пройшли ярмарки вакансій та талантів, в рамках молодіжного проекту «День Успіху». Тут усі бажаючі, від школярів до людей старшого віку, в неофіційній обстановці, спілкувалися з роботодавцями. На ярмарці талантів народні умільці проводили майстер-класи.

Незважаючи на те, що захід офіційно розпочав роботу в 10.00, о 10.15 в «Перемозі» вже було доволі галасливо, бо прийшло чимало тернополян. Переважно це – студенти та випускники. В холі, то тут, то там, люди, хто сидячи, хто стоячи, хто прямо на коліні, заповнювали анкети, спілкувалися із представниками тих компаній чи підприємств, котрі виступили сьогодні роботодавцями.

Найбільше студентів час від часу скупчувалося біля виставкового павільйону агрохолдингу «Мрія». Також багато дівчат, котрі заповнювали анкети, можна було зустріти і біля столика офіційного дистрибютора «Проктер енд Гембел» – компанії «Савсервіс Карпати». Старше покоління більш цікавило спілкування з представниками страхової компанії «Fidem life».

–          В молодіжному проекті «День Успіху», який організовав Тернопільський обласний молодіжний центр праці за підтримки управління у справах сім’ї та молоді Тернопільської облдержадміністрації, взяли участь вісім роботодавців, – повідомив «Погляду» Святослав Абрам’юк, головний спеціаліст у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації. – Ми вважаємо – це достатня кількість. Протягом лише 30 хвилин від початку роботи «Дня успіху» було десь близько двох сотень людей. А очікуємо протягом усього дня – десь 700-800.

Текст і фото Люба Вовк, новини Тернополя «Погляд»

Коментарі вимкнені.