Всеукраїнський турнір з кікбоксингу в Тернополі до Дня Свʹятого Миколая (фото)

Сьогодні 20 грудня 2014 року у Тернополі пройшов Всеукраїнський турнір з кікбоксингу приурочений до дня Свʹятого Миколая. У «Палаці Спорту», що на бульварі Данила Галицького, в змаганнях взяли участь 130 учасників з 9 команд. Кількість команд по містам Західного регіону України задіяних у свʹяті спорту розділилась так: Тернопіль виставив дві команди, Івано-Франківськ аж пʹять, Львів та Рівне по одній.

У спортивному турнірі взяли участь чемпіони України, Європи та преможці Світових турнірів, представлені усі вікові групи. Організатором виступила Федерація аматорського боксу та кікбоксингу Тернопільської області. Переможцям і учасникам нагороди та подаруночок від Святого Миколая вручав президент федерації аматорського боксу та кікбоксингу Тернопільської області, віце-презедент Тернопільської організації федерації боксу України і президент федерації східних єдиноборств Тернопільської області Євгеній Степанов.
Спортивне дійство, показало високий рівень підготовки спортсменів, як юних так і звичайно старшого віку. І це звичайно радує, саме спорт відволікає дітей що займаються у клубах і секціях від шкідливого впливу вулиці. Загалом така спортивна звитяга в поєднанні з українською духовністю відроджує у нашого підростаючого покоління найкращі риси волелюбної спільноти.
На завершення хочу зазначити що у підрозділах наших захисників що зараз воюють в зоні АТО є чимало вихованців спортивної громадськості усіх видів. Справжні спортсмени і бійці неможуть стояти осторонь коли для держави настали скрутні часи зовнішньої агресії. Постреволюційному українському загалу треба докорінно змінювати своє відношення до фізкультури та спорту, у цьому запорука життєдайної сили української нації в майбутньому.

Ігор Крочак, військовий історик, член НСЖУ (фото автора)

Коментарі вимкнені.