Незвичайне новорічне свято в «Промінчиках»

Наближаються найулюбленіші і найзагадковіші зимові свята – Новий рік та Різдво. Пропозицій, куди можна піти з дитиною на новорічну ялинку, дуже багато. Театр актора і ляльки, драмтеатр, палац культури «Березіль» підготували різноманітні новорічні вистави для дітей. І всі шоу, вистави – суперцікаві! На цих новорічних ранках завжди людно, весело і гамірно. Проте більшість дітей залишається у ролі пасивних глядачів, Дід Мороз і Снігуронька не а змозі приділити увагу кожному маленькому відвідувачу, коли їх навколо так багато.

Зовсім інша атмосфера свята панує у дитячому клубі «Промінчики». Тут не проводять гучних багатолюдних свят. Лише 10-15 дітей на виставі або на святі. Це дає можливість кожній дитині взяти активну участь у тому, що відбувається  на імпровізованій сцені. Діти майже не сидять нас тільцях – вони разом з головними героями створюють казку, вони не глядачі, а активні учасники вистави чи свята.

Новий рік – свято особливе. І діти, і дорослі чекають від нього чудес. Як народжуються чудеса? Може, коли падає зірка, може, коли загадують бажання у новорічну ніч, а може… Ні, краще приходьте з дитиною у «Промінчики» і переконайтеся, що під Новий рік можливо все!

Найменші дітки (віком 1,5-3,5 р.) опиняться разом із Снігуронькою у засніженому лісі, долатимуть снігові кучугури, кататимуться на санчатах, прикрашатимуть ялинку, робитимуть чарівне новорічне печиво, а ще будуть багато танцювати і гратися. І, звичайно, отримають подарунки від Діда Мороза і смакуватимуть чарівним печивом з ароматним чаєм.

Чим пахне Новий рік? Ну, звичайно, ялинкою і… мандаринами! Тому на дітей 4-6 р. чекає «Мандаринова казка». Вони допомагатимуть баранчику Хомці (символу 2015 р.) шукати мандарини на свято. Багато пригод чекає їх на шляху, вони навіть потраплять у домівку Діда Мороза і на власні очі побачать новорічні дива (шоу з сухим льодом), а Дід Мороз пригостить їх чарівним коктейлем. А ще діти робитимуть святкові помандери на ялинку, візьмуть участь у веселих іграх і смакуватимуть чарівним печивом на завершення свята.

Новорічне свято для молодших школярів може залишитися без Діда Мороза! Він вирішив поцікавитися, що ж це за штука така – планшет, який замовляє йому кожен другий школяр. І так захопився грою на планшеті, що потрапив у комп’ютерну гру. Тому дітям доведеться пройти 8 рівнів гри, щоб отримати секретний код і врятувати Діда Мороза.

Дід Мороз і Снігуронька чекають дітей у «Промінчиках» з 27 по 30 грудня.

Подаруйте своїй дитині новорічну казку!

Як діти святкували минулого року можна подивитися тут:

http://ok.ru/smeynyklub/album/52976841588985  (1,5-3,5 р.)

http://ok.ru/smeynyklub/album/52976655073529  (3,5 – 6 р.)

http://ok.ru/smeynyklub/album/52975887712505   (7-10 р.)

Телефонуйте 067-353-14-32, щоб записати дитину на свято.

Купіть квиток до 25 грудня і отримайте 20 грн у подарунок!

 

Коментарі вимкнені.