Як тернополян тішили сюрпризами у тролейбусі

У День Святого Миколая працівники тролейбусного депо та студенти педагогічного університету на один день стали помічниками Миколая. Тролейбус «Святий Миколай» залучили до акції «Миколайчик про тебе не забуде».

– Помічники Св. Миколая, а  саме два ангелики, з самого ранку до пізнього вечора роздавали маленьким пасажирам, які їхали у тролейбусі по маршруту №1 подарунки, цукерочки, печиво та вафельки,  – каже координатор акції тролейбус «Святий Миколай» Тетяна Волкова.

Солодощі до акції надали одна з тернопільських церков та особисто директор КП «Тернопільелектротранс»Андрій Мастюх.

Зазначимо, що за кілька днів до цього в тролейбусі створили святкову ауру. Оздоблювали тролейбус майже 40 студентів ТНПУ ім. В. Гнатюка. Всі декорації вигадали самі. Салон тролейбуса прикрасили паперовими витинанками, аплікаціями та яскравими малюнками, а на вікнах і поручнях облаштували сніжинки. При вході розмістили спеціальні скриньки для листів-побажань Святому Миколаю. І, що цікаво, кондуктори святкового тролейбуса теж були одягнені по-особливому.

Тролейбус «Святого Миколая» має дарувати добрий настрій не тільки діточкам, а й дорослим ще тривалий час, адже він курсуватиме Тернополем до Різдва. А після Миколая він стане новорічно-різдвяним…

Коментарі вимкнені.