Як у зоні АТО наші роблять добрі справи

Доброта та милосердя роблять наш світ кращим. У цьому переконані тернопільські міліціонери, які нині перебувають у зоні АТО. Попри те, що хлопці самі несуть службу в нелегких умовах, вони діляться часточкою свого тепла із тими, хто особливо потребує цього сьогодні – дітьми-сиротами і дітьми, позбавленими батьківського піклування.

У день Святого Миколая тернопільські оперативники, які виконують бойові завдання на Сході, завітали з дарунками до вихованців Новоайдарської обласної загальноосвітньої санаторної школи-інтернату. У цьому закладі навчається понад 270 школярів, частина з них – це діти-сироти, діти з малозабезпечених сімей та позбавлені батьківського піклування. Саме дітлахам, котрі найбільше потребують родинного тепла, міліціонери подарували солодощі та іграшки.

– Ми намагалися перетворити мрії дітлахів у реальність, – кажуть тернопільські бійці. – Тут, в зоні АТО, все сприймається по-іншому, змінюються цінності, пріоритети. Ці діти – це наша віра і надія на краще, наше майбутнє. Заради них ми тут, заради їхнього мирного неба над головою.

Школярі раділи зустрічі з міліціонерами. На знак подяки діти подарували бійцям свої малюнки та підготували святковий концерт.

Тернопільські правоохоронці й надалі будуть опікуватися вихованцями Новоайдарської школи-інтернату. Невдовзі доправлять їм посильну допомогу: продукти харчування, теплий одяг, іграшки, солодощі. Усе це зібрали зусиллями небайдужих мешканців нашого краю

Коментарі вимкнені.