На суд проти розмальованих танків запросили Компартію, але її представники не прийшли

Вчора, 30 серпня, відбулося друге засідання Тернопільського суду у справі з відновлення танків. Нагадаємо, що громадський активіст Андрій Любецький виступив проти малюнків на тернопільських танках, які розмальовували діти ще 1 червня.

На перше засідання не прибув представник міської влади, власне через це й перенесли засідання на 30 серпня. Так сьогодні про мирову угоду представник влади відмовився і сказав, що з позовом не згідний.

Відповідач по справі відповів, що пам’ятники (тобто танки), про які іде мова у суді, насправді знаходяться на балансі управління парків, тому і варто підключити третю сторону. Ця сторона буде також виступати на стороні відповідача.

А от позивач запросив представників Комуністичної партії у суд. Я розповів «Погляду» позивач Андрій Любецький, що спочатку компартія сама зацікавилася цією ситуацією. Хоч сам стверджує, що «я не “скований” будь-якими гаслами або політичними поглядами і не є партійний».

Представники комуністів правда, не прийшли. Як результат, і через те, що не було представника з управління парків – засідання суду перенесли на 14 вересня.

Мар’яна Зварич, новини Тернополя «Погляд»

Коментарі вимкнені.