Мер йде на поступки, – громада Тернополя таки чогось варта! 

Сьогодні вранці тернополяни самотужки зруйнували металеву конструкцію на території дитячого майданчика, де планувати встановити торгівельний кіоск. Хлопці в балаклавах та з болгарками звільнили площадку від небажаної споруди. Муніципальна поліція каже, що кіоск  і так планували знести, а от власники показують документи, що все законно.

–         Ще в суботу ми приїхали сюди, – розповідає начальник муніципальної поліції Сергій Волков. – Ми попоросили власника зупинити роботи, хоча люди вже самі зупинили робітників. За вказівкою мера міста цю тимчасову споруду мали демонтувати, адже вона встановлена незаконно.

Працівники міліції склали протокол за статею №152 (Порушення правил благоустрою). Головний архітектор міста Василь Бесага розповів, що на цьому місці вже багато років стояв кіоск. Нещодавно підприємець звернувся з проханням продовжити термін оренди ділянки, погодивши вигляд архітектурної форми, він отримав дозвіл на її встановлення на два роки. Втім, за словами Василь Бесаги, павільйон почали зводити у іншому місці, аніж прописано у дозвільній документації.

Коли металева конструкція вже була практично зруйнована, на місце події прийшла підприємець, яка планувала зайнятися тут торгівлею. Вона запевняла і журналістів, і громадських активістів, що має всі документи та дозволи на спорудження на цьому місці кіоску.

 

-1 thoughts on “Мер йде на поступки, – громада Тернополя таки чогось варта!

 • 13:53 | 22.12.2014 о 13:53
  Permalink

  Мер завжди був на стороні тернополян!

  • 14:21 | 22.12.2014 о 14:21
   Permalink

   Брехня. За інформацією громадських активістів саме п.Волков у суботу доводив що встановлення цього кіоску законне і що у власників є усі дозвола. Власне з цього і виникло рішення щодо знесення цього кіоску громадою. Так що нехай ні п.Волков ні п.Надал не примазуються.

   • 15:12 | 22.12.2014 о 15:12
    Permalink

    Ви шось путаєте! Волков якраз казав, що конструкція підлягає знесенню.

    • 16:41 | 22.12.2014 о 16:41
     Permalink

     Ви були в суботу біля конструкції? Впевнений що не були. А те що Волков вирішив прикрити свою дупцю то для нього не вновинку.

Коментарі вимкнені.