Як живуть нацгвардійці у Тернополі?

Умови проживання та тренувань військовослужбовців Національної гвардії України, які дислокуються у Тернополі, перевірили керівник облдержадміністрації Степан Барна та головний міліціонер краю Олександр Богомол.

В першу чергу очільників цікавило матеріально-технічне забезпечення бійців, оскільки покращення житлово-побутових умов для несення служби військовими – один із пріоритетних напрямків.

Під час візиту посадовці оглянули підсобні приміщення, казарми, полігон та техніку. Окремо перевіряючі спинилися на питанні ремонту військової лазні. Голова краю пообіцяв, що найближчим часом це приміщення відремонтують меценати Тернопілля.

Директор однієї із будівельних компаній заявив, що вони беруть на себе зобов’язання допомогти військовим відбудувати лазню. Вже завезені всі необхідні матеріали і починаються ремонтно-будівельні роботи. Підприємець запевнив, що вони встановлять опалення і в максимально стислий термін виконають ремонт.

Військовослужбовці Національної гвардії 13 липня повернулися зі сходу. Як зазначає командир батальйону Національної гвардії України Віктор Шершун, хлопці відновлюють боєздатність підрозділу. Бійці проходять відповідні підготовчі заняття, оновлюється матеріальна та технічна база для того, щоб їх могли задіяти на виконання завдань в зоні АТО.

– Влада області зацікавлена у збереженні та розширенні батальйону Національної гвардії, – заявив Степан Барна. – Це – гарантія безпеки та стабільності. Бійці батальйону захищають цілісність держави у зоні АТО. Наш обов’язок – забезпечити максимально комфортні умови для проживання та тренувань.

Коментарі вимкнені.