Новий сезон Тернопільської обласної філармонії розпочне зірка світового рівня

Зірка світового масштабу оперна співачка Софія Соловій у вересні виступить у Тернополі. Заспіває вона на відкритті нового концертного сезону обласної філармонії. А ще по особливому до нового концертного сезону готується “Надзбручанка”, ансамбль готує нову програму, а для диригента оркестру Андрія Голодриги новий сезон у філармонії прем’єрний.

Цей концертний сезон для обласної філармонії – вже сімдесят шостий, передає “TV4“. На офіційне відкриття, яке відбудеться тринадцятого вересня, чекають на зірку світового масштабу Софію Соловій.

– Цей раз ми запросили нашу землячку, вона є родом зі Львова, Софія Соловій, яка вже 15 років живе і працює в Європі, вона солістка мадридської, римської опери. Я гадаю, що це буде великий сюрприз для тернополян, – розповідає директор Тернопільської обласної філармонії Ярослав Лемішка.

На виступ Софії Соловій запрошують у драматичний театр. Якими виступами дивуватимуть тернополян цього року ще, каже дирекція філармонії, буде сюрпризом. Артисти вже готуються до нового концертного сезону. Репетиції у стінах філармонії йдуть повним ходом. У цьому залі репетирує наш камерний хор – лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Диригує заслужений артист України Богдан Іваноньків.

У лютому цього року варто чекати і на великий концерт.

– З нагоди Дня народження нашого балетмейтстра, 100 років з Дня народження, Олександра Данєчкіна, який дуже багато зробив для ансамблю танцю “Надзбручанка” і по сьогоднішній день ми танцюємо танці в його постановці, – говорить Ярослав Лемішка.

Танцівники “Надзбручанки” запевняють, працюють на-повну, аби потішити глядачів новою програмою.

Коментарі вимкнені.