Яку мрію просуває заступник губернатора на Тернопільщині?

Під керівництвом заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леоніда Бицюри 16 грудня відбулося засідання робочої групи з питань реалізації обласної програми розвитку водних видів спорту на 2015-2018 роки.

Участь у засіданні взяли доцент кафедри водних видів спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ), майстер спорту з веслування на байдарках Оксана Чередниченко, директор департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту ОДА Віктор Мацикур, Президент федерації каное Тернопільщини Віктор Кузяк, Почесний президент Тернопільської обласної федерації риболовного спорту Любомир Шимків.

Як зазначив заступник голови обласної державної адміністрації Леоніда Бицюра, Тернопіль має всі шанси стати водною ареною України. Перший крок у цьому напрямку вже зроблено – на сесії обласної ради 4 грудня затверджено обласну програму розвитку водних видів спорту на 2015-2018 роки. Вона передбачає створення Центру розвитку водних видів спорту на базі Тернопільського ставу.
Під час засідання обговорили організаційно-правові форми функціонування установи, присутні висловили свої зауваження і пропозиції.

«Наступним кроком буде робота над структурою закладу, визначення керівника, – зауважив Леонід Олексійович. – Наша робота потребує співпраці з представниками влади міста, а також інвесторами, які готові вкладати гроші у розвиток водних видів спорту».
Під час засідання заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Бицюра вручив подяку Національного олімпійського комітету України за розвиток олімпійського руху Президенту федерації каное Тернопільщини Віктору Кузяку , а директор департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту ОДА Віктор Мацикур – Почесну грамоту Міністерства молоді і спорту України за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту України, сумлінну працю, професіоналізм, відданість справі та з нагоди 55-річчя.

-1 thoughts on “Яку мрію просуває заступник губернатора на Тернопільщині?

 • 12:41 | 19.12.2014 о 12:41
  Permalink

  а чому не був присутній президент Тернопільської федерації водно-моторного спорту?

 • 12:09 | 22.12.2014 о 12:09
  Permalink

  Мацикуру подяку???? Гнати в шию цього пройдиствіта із адміністрації, нічого там не робить, а лише лобіює інтереси свого тренажерного заул та розпродує посади у департаменті. Пустили як то кажуть свиню до корита…

  • 13:31 | 22.12.2014 о 13:31
   Permalink

   Майдан пройшов, а схеми ті самі…думаю скоро цього перекачаного чиновника чикатиме сміттєвий бак!!!!!!!!!!

 • 15:45 | 22.12.2014 о 15:45
  Permalink

  У Бицюри мрія – щоб Мацикур у гріб загнав весь спорт в області???

Коментарі вимкнені.