Ігор Борчук боїться, що вбивця його сина виїде в Росію

Батько загиблого 19-річного хлопця Романа – Ігор Борчук боїться, що вбивця його сина виїде в Росії. Про свій біль та підозри чоловік пише у мережі Фейсбук. 

Нагадаємо, що аварія трапилася 9 жовтня, близько 2-ої години ночі, у селі Порохова. Роман із кількома друзями та футбольним тренером стояли на узбіччі дороги, як раптом вискочив автомобіль «Kia Magentis» і збив хлопця… Удар був настільки сильний, що, вдаривши хлопця, іномарка продовжила рух і звалила електричний стовп та розламала його на три частини. Медики робили все можливе, але, на жаль, не змогли врятувати потерпілого — травми були несумісні з життям. Окрім того водій,  не надавши будь якої допомоги, втік з місця вчинення злочину. У відділок поліції з’явився через 36 годин, коли у крові вже не було алкоголю, – пише батько.

  • А 9 жовтня зранку, близько 9 години, Франіва бачили в Тернополі. На мою думку, він поїхав туди, щоб вивести з крові алкоголь. Ввечері, того ж дня, його бачили в одному з магазинів Бучача. І тільки на наступний день ближче до обіду винуватець з’явився у відділок поліції. При обранні запобіжного заходу адвокат Франіва, просив суд прийняти рішення, про перебування обвинуваченого під домашнім арештом.
    Районний суд враховуючи тяжкість злочину прийняв рішення про тримання Франіва під вартою. Пізніше була подана апеляція в Тернопільський апеляційний суд, який залишив рішення Бучацького районного суду без змін. Після чого родичі обвинуваченого відмовились від послуг цього адвоката. Натомість найняли дорогих адвокатів: Яворівського та Рубінського, які при наступному обранні запобіжного заходу, спотворюючи факти, перечитуючи одне і теж саме по декілька разів,  затягнули судовий процес на три дні. В результаті чого суд прийняв рішення про подальше тримання під вартою. Адвокати не зупиняючись на цьому знову подали апеляцію, на яку самі ж і не з*явились.На наступному апеляційному засіданні Франів відмовився від апеляції та пообіцяв співпрацювати зі слідством. Спочатку я повірив  в щирість його слів, але вже на підготовчому засіданні, я зрозумів що це був хитрий хід його адвокатів. Адже в подальшому судовому засіданні Франів відмовляється  визнавати, що він був п’яний і рухався з шаленою швидкістю. В той час адвокати Яворівський та Рубінський будь якими шляхами стараються затягнути справу і, знову ж таки, подаючи клопотання про зміну запобіжного заходу на домашній арешт. Я більш ніж впевнений, що при зміні запобіжного заходу Франів втече в Російську федерацію, де в нього проживають родичі, а мати має нерухомість. Також з джерел, які захотіли залишитись невідомими, я дізнався, що адвокати Яворівський та Рубінський намагалися достукатися в департамент розслідування ДТП, а також прокуратуру. Але там виявилися порядні люди, які не продалися. Натомість адвокати пішли другим шляхом,привезли “правозахисника”, якщо його можна так назвати, який мав би діяти нейтрально по відношенню до обох сторін. Він, в свою чергу, діє упереджено на користь підсудного та його захисників. Аргументую це тим, що його обурило те, що люди організовано приїжджають одним автобусом і висловлюють своє невдоволення під час перерви судового засідання.  в той час сам приїжджає машиною з адвокатами підсудного і обідає з ними в одному з найдорожчих ресторанів Бучача. А також в соціальних мережах поширює неправдиву інформацію, видаляє незручні для нього коментарі, заблоковує вхід на його сторінку в Фейсбуці людям, які намагаються донести до нього правду. Прошу максимального поширення. Нехай люди знають, як за допомогою високоплачуваних адвокатів, які за гроші готові використовувати всі законні та незаконні методи для того щоб ВБИВЦЯ вийшов на волю!

Comments are closed.