Активісти оприлюднили прізвище кременецького прокурора, якого затримали на хабарі

Вчора, 21 лютого, Управління СБУ в Тернопільській області викрило на хабарництві посадовця Кременецької місцевої прокуратури. За інформацією Народна Рада Кременець було затримано Олександра Табачука. У активістів , стосовно його діяльності є також багато запитань, і пов’язана вони із його роботою,  як процесуального керівника по кримінальних провадженнях, які стосувалися Кременецької міської ради.
Дві справи, були закриті 22 червня 2017 року після річного «провадження», незважаючи на те, що не було проведено усіх слідчих дій та не встановлено кінцевого результату. Справа щодо підробки міською радою сесійних рішень уже більше року знаходиться під «пильним» оком прокурора Табачука, але він уперто ігнорував факти, які були надані активістами слідству. У руслі останньої події стає зрозуміло, чим такі дії прокурора мотивувалися, – йдеться у заяві “Народної Ради”.

  • Звернення щодо його дій була подана “Народною Радою” на ім’я обласного прокурора В. Перча, і 19 лютого нам була направлена відповідь з обласної прокуратури про те, що керівник Кременецької прокуратури Шарабара В. зобов’язаний провести перевірку поданої нами інформації щодо порушень, які стосуються вище названих кримінальних проваджень.  Питання наступне: чи вистачить духу керівнику прокуратури проявити характер чи він також у системі? – питають активісти.

Нагадаємо, тернопільські правоохоронці встановили, що кременецький прокурор вимагав у мешканця району дві з половиною тисячі доларів США за непритягнення до кримінальної відповідальності за незаконне полювання.

Коментарі вимкнені.