Міська рада на Тернопільщині бойкотує виконання Указу Президента про третю хвилю мобілізації

Військовий комісар Збаразько-Лановецького ОРВК Сергій Манзюк стурбований позицією міської ради, яка, за його словами ,бойкотує виконання Указу Президента про третю хвилю мобілізації – з 66 повісток військовозобов’язаним не видано жодної. Про це пише Народне Слово.
– Завдання військкомату: прийняти та відправити мобілізованих на місце призначення. Питаннями оповіщення та доставкою військовозобов’язаних до військового комісаріату за законами повинні займатися органи місцевої влади та місцевого самоврядування, – нагадує військовий. – Визначення придатності до служби – справа медичної комісії. Підготовкою людей до участі у воєнних діях опікуються вже у тих військових частинах, куди вони прибувають.
Крім цього, Сергій Манзюк нагадав, що 9 вересня розпочинається осінній призов юнаків на сторокову службу у Збройних Силах України. До 1 жовтня молоді люди мають пройти повне медичне обстеження на придатність для військової служби. Передбачається, що у військові частини хлопців направлятимуть 12 жовтня. Про те, на який період часу, наразі не відомо – це може бути рік, півтора року, а, можливо, й два. Усім, хто отримає повістку, офіцер радить своєчасно прибути до військкомату.

Коментарі вимкнені.