«Адаптаційний чоловічий центр» вимагає доступу до відкритої інформації

20 грудня 2010 року у Львівському апеляційному суді відбулось судове засідання з розгляду апеляційної скарги про неправомірні дії Голови Теребовлянської міської ради І. Шабата.

В залі суду Тернопільська організація «Адаптаційний чоловічий центр» оскаржувала рішення Теребовлянського районного суду Тернопільської області від 9 липня 2010 року у справі про неправомірні дії І.Шабата.

Нагадаємо, що теребовлянський міський голова у відповідь на запит Тернопільської міської організації «Адаптаційний чоловічий центр» про статті витрат місцевого бюджету відповів, що інформація про використання бюджету міською радою є конфіденційною інформацією та може бути надана лише на вимогу суду. Не дивлячись на те, що запит щодо використання місцевого бюджету у Теребовлі було надіслано в рамках виконання проекту «Громадський моніторинг відкритості органів місцевої влади в сфері місцевих бюджетів» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

В Львівському апеляційному суді частково задовольнили апеляцію Тернопільської міської організації «Адаптаційний чоловічий центр» визнавши дії Теребовлянського суду неправомірними та направили справу до суду першої інстанції для продовження її розгляду.

7-го березня 2011 року в залі Теребовлянського районного суду «Адаптаційний чоловічий центр» буде боротися за встановлення справедливості та відкритість місцевих бюджетів для громади.

Автор : Антоніна Албул

Коментарі вимкнені.