Тернопільська влада навмисне відлякує туристів від Дністра?
Таке припущення зробив Володимир Курило у мережі Фейсбук:
- На минулих вихідних побував в Бучацькому районі, в стороні Золотого потоку, Возилів. Таких препаскудних доріг давно вже не бачив. Але цьому є одне пояснення, чому дорога не латається… владі не вигідно, з огляду на те що на Дністрі таки хочуть поставити ГЕСи, ремонтувати дороги поблизу Дністра оскільки це приведе до збільшення туристів, покращення самої інфраструктури в населених пунктах (буівництво чи ремонт нових садиб, хостілів, готелів тощо), а це в свою чергу почне жорсткіше перешкоджати будівництву ГЕСів. На мою думку: кошти які витрачають на ремонт чи заміну дорожнього покриття в тих місцях де вона є в досить прийнятному стані не доцільно, варто би було по піклуватися по дороги які ведуть в туристичні місця.
Нагадаємо, що нещодавно Кабмін затвердив програму розвитку гідроенергетики до 2026 року. Документом передбачено будівництво каскаду шести ГЕС на Дністрі.
Загальна потужність Верходністровського каскаду, за даними “Укргідроенерго”, має скласти 390 тис. МВт.
Таким чином, у Києві знехтували зверненнями екологічної спільноти Тернопільської та Івано-Франківської областей не руйнувати унікальну екосистему Дністра.
Коментарі вимкнені.